Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Açılışını Yaptı - Son Dakika
Politika

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Açılışını Yaptı

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Seçim Koordinasyon Merkezi\'nin Açılışını Yaptı

Honaz Belediye Başkanı ve CHP Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, Honaz Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını miting havasında gerçekleşen bir törenle gerçekleştirdi. Açılışa CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu da katıldı.

12.02.2024 12:17  Güncelleme: 18:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Honaz Belediye Başkanı ve CHP Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, Honaz Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını miting havasında gerçekleşen bir törenle gerçekleştirdi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Honaz Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını coşkulu kalabalık ile birlikte gerçekleştirdi. Honaz Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçe başkanları, muhatlar ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Honaz Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katılan CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Derman belediyecilik nasıl yapılır, insanların ihtiyaçları noktasında insanlara nasıl ulaşılır, ulaşılan noktada insanların mutluluğu için ne yapılır sorularına Honaz'da bir cevap var. Bu sorunları çözme ve derman belediyeciliği oluşturmak konusunda aklımıza direkt Yüksel Kepenek gelmektedir. İnsanların yüzünün güldüğü, çocukların mutlu olduğu artık üreten bir Denizli hayalimiz var. Biz bu hayalle yola çıktık. Denizli'nin Cumhuriyet Halk partisinin derman belediyeciliğini ve sosyal belediyeciliğini özlediğini görüyoruz. Bunun için de var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

"Honaz için çalışmaya devam edeceğiz"

CHP Denizli Milletvekili Şeref Arpacı ise "Honaz Denizli'nin en güzide ilçelerinden bir tanesi ve bu ilçede 5 senedir çok güzel hizmetler sunan pandemi ve deprem dolayısıyla bütçesinin yarısı elinden alınmasına rağmen çok kıymetli belediye başkanımız yüksel Kepenek'e teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler Ankara'da Honaz'ın Denizli'nin sesi olmaya devam edeceğiz. İnşallah Cumhuriyet Halk Partili bir büyükşehir belediyesi ile Honaz için çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"Honaz huzurun kenti olacak"

Yerel seçimlerden sonra Honaz'ın huzurun kenti olacağını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ise yaptığı konuşmada, "2019 seçimlerinde Honaz'da seçim ofisimizi 27 kişi ile birlikte açmıştık. O sayı bizlere 2 bin 700 kişi gibi gelmişti. Bu kadar kalabalık bu kadar dost biriktirdiğimiz için çok gururluyuz. Denizli'nin nefesi alacağı o zamana sayılı günler kaldı. Sabredin 52 gün sonra huzurun kenti Honaz huzurun kenti Denizli'ye dönüşecek. Bizler hem 31 Mart'ta hem de 2 Haziran'da çok büyük bir iş başardık. Yaptığımız projeleri anlatmaya zaman yetmez. Ama biliyoruz ki küçücük bebeklerimizden, çocuklarımızdan gençlerimizden üreten dostlarımızdan işçimizden köylümüzden sanayicimize kadar herkese dokunmaya çalıştık. Büyükşehir Belediyesi yanımızda olmamasına rağmen büyük işler başardık. Honaz'da kreşler yaptık, gündüz bakım evleri yaptık. Kadınlar istihdam edildiğinde çocuklarıma kim bakacak diye düşünmüyor artık. Sağlıklı yaşam merkezi açtık. 2 bin yirmi dördüncü hastamızı tedavi ettik. Evlerinden arabayla getirdiğimiz hastalarımız yürüyerek evlerine döndüler. İnsanlarımıza sağlık ve mutluluk getirdik. Çocuklarımıza kitap cafe açtık ve gerçekten çok önemli başarılara neden olduk. Sosyal tesisler yaptık. Bu seçimi açık ara kazanacağımıza yürekten inanıyorum" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Açılışını Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • CHP'li Belediye Başkanları Anıtkabir'i Ziyaret Etti
  10:12 CHP'li Belediye Başkanları Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  CHP'li belediye başkanları ve il yöneticileri, Genel Başkan Özgür Özel'in başkanlığında Anıtkabir'i ziyaret etti. Özel, Anıtkabir mozelesini çelenk koyup, saygı duruşunda bulunduktan sonra Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı. İnönü'nün mezarını da ziyaret eden Özel, çelenk koydu.

 • Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün Anıtkabir'i Ziyaret Etti
  10:06 Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 7'inci kez belediye başkanı seçilmesinin ardından Anıtkabir'i ziyaret etti. Akgün ve beraberindeki heyet, Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu. Akgün, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayarak Cumhuriyet değerlerine olan inancını ifade etti.

 • Afyonkarahisar'da sığınmacıların kaçak iş yerleri kapatıldı
  10:00 Afyonkarahisar'da sığınmacıların kaçak iş yerleri kapatıldı

  Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yeri açma ve çalışma ruhsatı bulunmadığı halde faaliyet gösteren sığınmacılara ait işyerlerini kapatmıştır.

 • Husumetlisini öldürdü, yakalanınca 'Öldürme amacım yoktu' dedi
  09:58 Husumetlisini öldürdü, yakalanınca 'Öldürme amacım yoktu' dedi

  Adana'da tartıştığı husumetlisini göğsünden vuran zanlı tutuklandı. Zanlının ifadesinde, 'Öldürme amacım yoktu' dediği öğrenildi. Olay, 14 Nisan'da Seyhan ilçesinde meydana geldi. İzzet E. ile Osman Asma arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. İzzet E., kendini korumak için tabancayla ateş açtığını söyledi. İzzet E., tutuklandı.

 • AK Parti Karabük milletvekilleri Karabük Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  09:48 AK Parti Karabük milletvekilleri Karabük Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya'yı ziyaret etti. Ziyarette, milletvekilleri ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Çetinkaya'ya yeni görevinde başarılar diledi. Karabük Belediye Başkanı Çetinkaya da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Ziyarette, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan da bulundu.

 • Afyonkarahisar Belediyesi Sığınmacıların Kaçak İşyerlerini Kapattı
  09:42 Afyonkarahisar Belediyesi Sığınmacıların Kaçak İşyerlerini Kapattı

  Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yeri açma ve çalışma ruhsatı bulunmadığı halde faaliyet gösteren sığınmacılara ait işyerlerini denetledi ve kapatma kararı aldı.

 • İbn Haldun Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Çınar Anayasa Mahkemesi Üyeliğine Seçildi
  09:25 İbn Haldun Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Çınar Anayasa Mahkemesi Üyeliğine Seçildi

  Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Aslan'ın görev süresinin dolmasıyla boşalan üyelik için İbn Haldun Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Çınar seçildi. Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • Van'ın Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut, seçilen muhtarlarla toplantı yaptı
  09:15 Van'ın Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut, seçilen muhtarlarla toplantı yaptı

  Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut başkanlığında toplanan muhtarlar, 2024 yılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimini gerçekleştirdi. Yapılan seçimde Tepedam Mahalle Muhtarı Yalçın Özcanlı ve Yorganlı Mahalle Muhtarı Cafer Dayı SYDV mütevelli heyeti başkanlığına seçildi. Kaymakam Bulut, yeni göreve başlayan muhtarlarla başarılar diledi.

 • Kayseri'de yapılan operasyonda 455 adet suç unsuru ele geçirildi
  09:05 Kayseri'de yapılan operasyonda 455 adet suç unsuru ele geçirildi

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda lav silahı, el bombası, ruhsatsız tabanca, tüfek, fişek, sikke, kılıç, mızrak, ok ucu, taş sütun, İslami Döneme ait miğfer takımı, tarihi eser niteliği taşıyan objeler ve el telsizi gibi toplamda 455 adet suç unsuru ve tarihi eser ele geçirildi. Operasyon sonucunda 1 kişi gözaltına alındı.


Advertisement