Murat Kurum, aleyhinde atılan sloganları destek sandı: Allah razı olsun - Son Dakika
Politika

Murat Kurum, aleyhinde atılan sloganları destek sandı: Allah razı olsun

Cumhur İttifikakı'nın İBB adayı Murat Kurum, İstanbul'da katıldığı bir etkinlikte TOKİ mağdurları tarafından protesto edildi. Konuşması "Mağdurlar burada, Murat Kurum buraya" sloganları ile kesilen Kurum, bu sloganların kendisine destek amacıyla atıldığını düşünerek "Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

03.03.2024 21:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İBB adayı Murat Kurum, katıldığı bir etkinlikte TOKİ mağdurlarının "Mağdurlar burada, Murat Kurum buraya" sloganlarına yönelik"Allah razı olsun" dedi.

31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimler yaklaşırken adayların da seçim çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Kurum, Pendik'te düzenlenen Hamsi Festivali'nde katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.

MURAT KURUM'A PROTESTO

Burada konuşması sırasında Kurum, TOKİ mağdurları tarafından protesto edildi. Protestocular sık sık "Mağdurlar burada, Murat Kurum buraya" sloganları attı.

Murat Kurum ise bu sloganların kendisine destek amacıyla atıldığını düşünürek "Allah razı olsun" dedi.

Murat Kurum, TOKİ mağdurlarının sloganını destek sanarak 'Allah razı olsun' dedi

TOKİ MAĞDURLARI NE İSTİYOR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından evlerinin zamanında bitirilmediği ve taksitlerine sürekli zam geldiğini söyleyen vatandaşlar sık sık protesto düzenliyor. Vatandaşlar projenin başladığı dönemde Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum'un olmasından ötürü protestolarını Kurum'a yöneltiyor.

Murat Kurum, aleyhinde atılan sloganları destek sandı: Allah razı olsun

Son Dakika Politika Murat Kurum, aleyhinde atılan sloganları destek sandı: Allah razı olsun - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (30)

  • Merih Can Aris: Şaşkın ördek yavrusu gibi dolanıyor ne diyim başarılar dilerim ama sanırım yanlış aday çıkardı Sayın Recep bey 657 123 Yanıtla
  • Yalçın Koçyiğit: Aslında protestoları duymuyor değil kesinlikle duyuyor lakin: Siyonist yani İsrail Lobisi derki: Sürekli haklı olduğunu söyle... Ermeni Lobisi derki: Sürekli mağdur olduğunu söyle... Murat Kurum her ikisini de yaparken ayrıca üç maymunu da oynama konusunda oldukça usta: Görmedim Duymadım Bilmiyorum. 537 110 Yanıtla Mehmet Aytekin: Onu yapan eko ve avaneleri 154 617 mehmet özcan: EKO YİNE ...OYAR DEMEDİ DEMEYİN 336 58 hüseyin şen: aytekin şimdi sen böyle saygısız itler gibi yoorum yaptın diye bende sana mı avane diyeyim ne farkın kalmış oluyor peki 121 25 Beşiktaş 1903: Yalçın kimin öğrencisi sonuçta ustası belli algı iftira 107 11
  • Hüseyin Yilmaz: Vay istanbul bu mu yönetecek akıl gitmiş 500 80 Yanıtla
  • Murat denizli: ekrem baskan gelecek 469 105 Yanıtla imre Tökeli: makarios ekRUM silivriye gidecek 30 150 XYZ: İmre trolü, size Silivri' küçük gelir, rahat edin diye 1050 odalısinı yapicaz 68 13
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement