Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı - Son Dakika

Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı

16.11.2015 14:32
Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı

HDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan, HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve HDP’li milletvekilleri ile Meclis’e gelerek kaydını yaptırdı.

HDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan, HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve HDP'li milletvekilleri ile Meclis'e gelerek kaydını yaptırdı.

HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve HDP'li milletvekilleri ile birlikte Meclis'e gelen terörist başı Abdullah Öcalan'ın yeğeni HDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan, mazbatasını teslim ettikten sonra kaydını yaptırdı.

Yeni dönemde HDP'nin Meclis'e damgasını vuracağını söyleyen Pervin Buldan, "Yeni dönem zorlu bir dönem olacak. HDP olarak etkin bir mücadele yürüteceğiz. Belki sayımız düşmüş olabilir ama seçilen milletvekili arkadaşlarımız çok etkin" dedi.

Barış ve müzakere sürecinin buzdolabından çıkması gerektiğini söyleyen ve bunun için büyük bir mücadele vereceklerini kaydeden Buldan, "HDP olarak bugün itibariyle bu konunun üzerine gitmeyi, etkin muhalefetimizi yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu. - ANKARA

Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı
Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı
Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan iktidara: SADAT'larınız, kumpaslarınız sizi kurtarmaya yetmeyecek! HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan iktidara: SADAT'larınız, kumpaslarınız sizi kurtarmaya yetmeyecek! Sivas Valisi Salih Ayhan basın mensuplarıyla vedalaştı Sivas Valisi Salih Ayhan basın mensuplarıyla vedalaştı Jandarma, küçük Zühre'ye nefes oldu Jandarma, küçük Zühre'ye nefes oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Öcalan Meclise Kaydını Yaptırdı - Son Dakika


Advertisement