Öğrenci Kavgasında 24 Öğrenci Adliyede - Son Dakika
Politika

Öğrenci Kavgasında 24 Öğrenci Adliyede

Öğrenci Kavgasında 24 Öğrenci Adliyede

İstanbul Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasındaki kavgaya karıştığı gerekçesiyle gözaltına alınan 24 öğrenci adliyeye sevk edildi.

03.01.2012 10:27
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İstanbul Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasındaki kavgaya karıştığı gerekçesiyle gözaltına alınan 24 öğrenci adliyeye sevk edildi.

Üniversitenin Beyazıt'taki yerleşkesinde, iki ayrı öğrenci grubu arasında meydana gelen kavganın ardından polisin müdahalesi sonucu gözaltına alınan 24 öğrencinin emniyetteki sorguları tamamlandı.

Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan 24 öğrencinin, Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine gönderildikleri kaydedildi. - İSTANBUL

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Öğrenci Kavgasında 24 Öğrenci Adliyede - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • İran'ın İsrail'e yönelik saldırısı analistler tarafından değerlendirildi
    06:19 İran'ın İsrail'e yönelik saldırısı analistler tarafından değerlendirildi

    İran'ın İsrail'e yönelik gerçekleştirdiği saldırı, analistler tarafından İran lehine bir beraberlik olarak tanımlandı. İsrail'in yüksek alarm durumu ilan etmesi ve Batı'nın İsrail'e desteğini yeniden göstermesi dikkat çekti. Ancak saldırının İran'ın zayıflığını ortaya çıkardığı ve İsrail'in güç dinamiklerini tanımakta başarısız olduğu belirtildi. İsrail'in saldırılardan kazanç sağladığı ancak stratejik bir kayıp yaşadığı ifade edildi.

  • İran ve İsrail Arasındaki İlişkiler: Geçmişten Günümüze 'Örtülü Savaş'
    04:04 İran ve İsrail Arasındaki İlişkiler: Geçmişten Günümüze 'Örtülü Savaş'

    İran ile İsrail arasındaki ilişkilerin tarihi ve gerginliklerin sebepleri, İran'ın Filistin davasına destek vermesi, İsrail'in İran'a yönelik düşmanlık, İki ülke arasındaki 'örtülü savaş'ın detayları ve son gelişmeler.


Advertisement