Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti - Son Dakika

Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti

15.10.2021 23:51

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde kontrol noktasında durdurulunca kaçmaya çalışırken polisi sürükleyerek yaralayan şüphelinin Bülent Sadıkoğlu olduğu belirlendi. Bir dönem CHP'de ilçe gençlik kolları başkan yardımcılığı yapan Sadıkoğlu'nun partiden ihraç edilmesi için çalışma başlatıldı.

Ömer Türkçakal Bulvarı'nda rutin trafik uygulaması yapan trafik polisleri, 06 CHP 50 plakalı otomobili durdurdu. Ehliyet ve ruhsat kontrolü yapmak isteyen trafik polislerinin belgelerini istediği sürücü ise aniden gaza basarak kontrol noktasından kaçmaya başladı. Otomobili durdurmak için aracın kapısına tutunan trafik polisi ise yaklaşık 30 metre araçla birlikte sürüklendikten sonra yere düşerek yaralandı.

POLİS MEMURUNUN VÜCUDUNDA KIRIKLAR VAR

Vücudunda kırıklar oluşarak yaralanan polis, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken kaçan aracın sahibinin ise CHP'de bir dönem ilçe gençlik kolları başkan yardımcılığı ve il gençlik kolları başkan vekilliği yapan Bülent Sadıkoğlu belirlendi.

İHRAÇ SÜRECİ BAŞLATILDI

Polis memurunu yaralama suçundan firari olarak aranan ve halen partisinin üyesi olan Sadıkoğlu'nun partisinden ihraç edilmesi için sürecin başladığı açıklandı. İhraç sürecinin başlatıldığını sosyal medya hesabından duyuran CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, Sadıkoğlu'nun partide şu an aktif görevi bulunmadığını belirttiği açıklamasında, "Polis memurumuzun ve tüm vatandaşlarımızın can güvenliğini tehlikeye atan şahsın, partimizden en kısa sürede ihraç edilmesi için gerekli süreç başlatılmıştır" ifadelerine yer verdi.

Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti
Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti
Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti
Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Polisi sürükleyerek yaralayan şüpheli CHP'li çıktı! Parti ihraç için harekete geçti - Son Dakika


Son Dakika

Aracın altında kalan sevgilisini 80 metre sürükledi, 12:36 Aracın altında kalan sevgilisini 80 metre sürükledi, "Çöp sandım" diye savunma yaptı İlkokulda taciz iddiası! Veliler okul önünde toplanıp müdürü protesto etti 12:35 İlkokulda taciz iddiası! Veliler okul önünde toplanıp müdürü protesto etti MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Bahçeli'den Mansur Yavaş'a tehdit gibi uyarı: Dikkat etsin arkasında bir ülkücü nefes var 11:34 Bahçeli'den Mansur Yavaş'a tehdit gibi uyarı: Dikkat etsin arkasında bir ülkücü nefes var Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler!
Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü 10:16 Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı 08:40 Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı
Advertisement