Rusya'da petrol boru hattında patlama - Son Dakika

Rusya'da petrol boru hattında patlama

19.11.2022 18:34

- Rusya'da petrol boru hattında patlama MOSKOVA -Rusya'nın Leningrad bölgesindeki petrol boru hattında büyük bir patlama meydana geldi.

- Rusya'da petrol boru hattında patlama MOSKOVA -Rusya'nın Leningrad bölgesindeki petrol boru hattında büyük bir patlama meydana geldi.

Rusya'nın Lengrad bölgesindeki Bengardovka ile Kovalevo kentleri arasında kalan bir mevkiden geçen petrol boru hattında büyük bir patlama meydana geldi. St. Petersburg kentinden de görülebilen patlamayla birlikte alevler metrelerce yüksekliğe ulaştı. Bölgeye kurtarma ekipleri sevk edilirken, Leningrad Bölge Valisi Aleksandr Drozdenko patlamayla ilgili bilgi vererek, "İtfaiye ve kurtarma ekipleri Bengardovka ile Kovalevo arasında petrol boru hattında basınç nedeniyle çıkan yangını söndürdü. Yerleşim alanlarına uzaklık nedeniyle yangının yayılması riski yoktur. Kazanın nedenlerine dair araştırma devam ediyor" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Rusya: ABD'nin Yeni START konusunda davranışını değiştirmesi gerekiyor Rusya: ABD'nin Yeni START konusunda davranışını değiştirmesi gerekiyor ABD: (Fransa'daki gösteriler) Şiddet eylemlerine başvurmak asla uygun değil ABD: (Fransa'daki gösteriler) Şiddet eylemlerine başvurmak asla uygun değil ABD: (Fransa'daki gösteriler) Şiddet eylemlerine başvurmak asla uygun değil ABD: (Fransa'daki gösteriler) Şiddet eylemlerine başvurmak asla uygun değil

Son Dakika Politika Rusya'da petrol boru hattında patlama - Son Dakika


Advertisement