Tırmanma yarışını Ak Parti Aydın Milletvekili kazanınca ortalık karıştı - Son Dakika

Tırmanma yarışını Ak Parti Aydın Milletvekili kazanınca ortalık karıştı

25.10.2021 14:30
Tırmanma yarışını Ak Parti Aydın Milletvekili kazanınca ortalık karıştı

Aydın'ın Koçarlı ilçesinde dün düzenlenen tırmanma yarışı sonucunda tartışma yaşandı. Yarışmanın ödül töreninde en iyi zamanı AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim'in yaptığının ilan edilmesi krize sebep olurken, en iyi zamanı yaptığını söyleyen yarışmacı Kemal Şener ile organizasyonu düzenleyen yetkililer arasında tartışma yaşandı.

Koçarlı'da Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, Aydın Otomobil Sporları Kulübü (AYOSK) ve Koçarlı Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Koçarlı Tırmanma Yarışı'nda en iyi zaman krizi yaşandı.

AK PARTİLİ VEKİL DE DAHİL 17 SPORCU KATILDI

Adnan Menderes Kent Ormanı içerisinde oluşturulan 4,5 kilometre uzunluğundaki parkurda 5 kategoride yapılan yarışa, aralarında AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim'in de bulunduğu toplam 17 sporcu katıldı.

Tırmanma yarışının birincisi AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim oldu, ortalık fena karıştı
AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim.

EN İYİ ZAMAN TARTIŞMASI

Ralli'nin tamamlanmasının ardından en iyi zamanı AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim'in yaptığının ilan edilmesine Kemal Şener isimli yarışmacı itiraz etti.

"Bütün yarışlar içerisinde en iyi zamanı ben yaptım" sözleri üzerine AYOSK Başkanı Mithat Diker'le Kemal Şener arasında tartışma yaşandı. Sözcü'nün haberine göre gerginlik diğer yarışmacıların araya girmesiyle son buldu.

Tırmanma yarışının birincisi AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim oldu, ortalık fena karıştı

YARIŞMANIN BİRİNCİLERİ

5 kategoride yapılan yarışlarda, kadınlar kategorisinde Merve Akyıldız, 4. kategoride Göktuğ Tuncay, 3. kategoride Erdal Oral, 2. kategoride Mithat Diker ve 1. kategoride AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim birinci oldu.

Tırmanma yarışını Ak Parti Aydın Milletvekili kazanınca ortalık karıştı
Tırmanma yarışını Ak Parti Aydın Milletvekili kazanınca ortalık karıştı

Son Dakika Politika Tırmanma yarışını Ak Parti Aydın Milletvekili kazanınca ortalık karıştı - Son Dakika


Son Dakika

CHP'li vekili dinleyen Devlet Bahçeli, MHP'nin reddettiği teklif için yeni bir talimat verdi 17:16 CHP'li vekili dinleyen Devlet Bahçeli, MHP'nin reddettiği teklif için yeni bir talimat verdi Ayasofya'da bulunan İbranice yazılı kağıtların, tarihi eser olmadığı ortaya çıktı 16:28 Ayasofya'da bulunan İbranice yazılı kağıtların, tarihi eser olmadığı ortaya çıktı Kılıçdaroğlu'nun Mersin Cumhuriyet Meydanı'nda yapmak istediği mitinge valilikten izin çıkmadı 15:55 Kılıçdaroğlu'nun Mersin Cumhuriyet Meydanı'nda yapmak istediği mitinge valilikten izin çıkmadı
Hasan Can Kaya'ya Belediye'den kahkaha attıran cevap: Seni de bekleriz bebiş 14:35 Hasan Can Kaya'ya Belediye'den kahkaha attıran cevap: Seni de bekleriz bebiş Cezaevinden yeni çıkan adam, eski karısını dövüp saçlarını kesti 14:21 Cezaevinden yeni çıkan adam, eski karısını dövüp saçlarını kesti A Milli Takımımız için kura günü! 13:37 A Milli Takımımız için kura günü!
Meral Akşener'den suç örgütü lideri Sedat Peker açıklaması: Sen nelere kadirmişsin 12:12 Meral Akşener'den suç örgütü lideri Sedat Peker açıklaması: Sen nelere kadirmişsin Müslüme vakasında her detay mide bulandırıcı! Dede, 14 yaşındaki ablanın da öz babası çıktı! 11:42 Müslüme vakasında her detay mide bulandırıcı! Dede, 14 yaşındaki ablanın da öz babası çıktı!
Advertisement