Yenimahalle Çalışanlarına Promosyon Müjdesi - Son Dakika

Yenimahalle Çalışanlarına Promosyon Müjdesi

22.05.2022 11:09
Yenimahalle Çalışanlarına Promosyon Müjdesi

Yenimahalle Belediyesi’nin işçi, memur ve sözleşmeli personel maaş promosyon ihalesi yapıldı. 9 bankanın mücadele ettiği ihaleyi 15 bin 50 TL ile Halk Bankası kazandı.

Yenimahalle Belediyesi'nin işçi, memur ve sözleşmeli personel maaş promosyon ihalesi yapıldı. 9 bankanın mücadele ettiği ihaleyi 15 bin 50 TL ile Halk Bankası kazandı.

İhale sonucunda Halk Bankası ile imzalanan 3 yıl geçerli olacak sözleşmede, personelin maaşına tek seferde ödenmek üzere 15 bin 50 TL eklenecek.

Yenimahalle Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran başkanlığında oluşturulan komisyona, konuyla ilgili yöneticilerin yanı sıra işçi ve memur sendikaları temsilcileri de katıldı.

"TÜM ÇALIŞANLARIMIZA HAYIRLI OLSUN"

Belediye personelinin ekonomik refahının kendisi için önemli olduğunu ifade eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, çalışanlarının haklarını bu güne kadar hep koruduğunu ifade ederek "Promosyon ihalesi tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun" dedi.

YORUMLAR
500
KARDEMİR işçisine 'kademe' müjdesi KARDEMİR işçisine 'kademe' müjdesi Ekrem İmamoğlu'ndan Öğrencilere Yurt Müjdesi: 'Eylüle Kadar 2 Bin 700, Önümüzdeki Sene 5 Bin Yatak Olacak' Ekrem İmamoğlu'ndan Öğrencilere Yurt Müjdesi: 'Eylüle Kadar 2 Bin 700, Önümüzdeki Sene 5 Bin Yatak Olacak'
Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika Yenimahalle Çalışanlarına Promosyon Müjdesi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement