Babamın Kemikleri Filmi - Son Dakika
Sinema

Babamın Kemikleri Filmi

Babamın Kemikleri Filmi

Babamın Kemikleri filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Babamın Kemikleri filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

26.12.2018 23:54

Babamın Kemikleri, yıllar sonra memleketine geri dönen bir adamın hikayesini anlatıyor. Ömer, yıllar önce yaşadığı utanç verici olayın ardından köyünü terk eden bir adamdır. Ömer, çocuk yaşta ayrıldığı köyüne bir daha geri dönmemeye ant içmiştir. Kendisine aile kuran, baba olan Ömer, yaşadığı trajik olayı kimseyle paylaşmaz. Ölüm döşeğinde olan annesinin vasiyeti ise Ömer’in hayatını alt üst eder. Annesi, oğluna öldüğünde kocasının yanına gömülmeyi vasiyet eder. Ancak bunun olmasına imkan yoktur çünkü Ömer köye gitmeyi kabul etmez. Bunun üzerine annesi, kocasının kemiklerini getirmesini ister. Ömer hiç istemese de annesinin vasiyetini yerine getirmeye karar verir. Oğlunu da yanına alan Ömer için köye gitmek hiç de kolay olmayacaktır.

Özkan Çelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu Babamın Kemikleri’nin başrolünü Cem Davran üstleniyor. Senaryosunu İsmail Doruk’un kaleme aldığı in oyuncu kadrosunda Ömer Aydede, Goncagül Sunar, Tanju Tuncel, Uğur Çavuşoğlu gibi isimler yer alıyor. Çekimleri Tokat’ın Turhal ilçesinde gerçekleşen in görüntü yönetmenliğini Serdar Özdemir üstleniyor.

Yönetmen: Özkan Çelik

Senaryo: İsmail Doruk

Oyuncular: Cem Davran, Ömer Aydede, Goncagül Sunar, Tanju Tuncel, Uğur Çavuşoğlu, Mustafa Erdi Atılgan

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: My Father's Bones

Yapımcı Firma: Papyon Film

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 103 dk.

Dağıtıcı Firma: Kurmaca Film

Vizyon Tarihi: 15.02.2019

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Babamın Kemikleri Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement