'Git Başımdan' Kasım Ayında Vizyonda - Son Dakika
Sinema

'Git Başımdan' Kasım Ayında Vizyonda

\'Git Başımdan\' Kasım Ayında Vizyonda

Yönetmen Todd Phillips'in çektiği “Due Date/Git Başımdan!” adlı filmin başrollerinde yer alan Robert Downey Jr.

20.10.2010 16:48

Yönetmen Todd Phillips'in çektiği “Due Date/Git Başımdan!” adlı filmin başrollerinde yer alan Robert Downey Jr. ve Zach Galifianakis, birlikte sinir bozucu ve hayatlarını değiştiren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalan birbirine zıt iki kişiyi canlandırıyor.

Downey eşinin doğum yapmasına birkaç gün kala, ilk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Peter Highman rolünde oynuyor. Doğum sırasında eşinin yanında olmak isteyen Highman’ın, Los Angeles'tan Atlanta'ya gidecek olan uçağı yakalamak için acele ederken, oyuncu olmak isteyen ve felaketleri üzerine çeken Ethan Tremblay (Galifianakis) ile karşılaşması, ikisinin de uçaktan atılmasıyla ve havayolu şirketleri tarafından kara listeye alınmasıyla sonuçlanınca, tüm planları suya düşer… Bu sırada Peter’ın bavulları, cüzdanı ve kimliği kendisi olmadan Atlanta'ya doğru yola çıkmıştır bile.

Başka seçeneği kalmayan Peter, Ethan'la ve köpeğiyle ülkeyi bir baştan bir başa geçen; birkaç otomobili, sayısız dostluğu ve Peter'ın sinirlerini harap eden bir yolculuğa çıkar.

“Due Date/Git Başımdan!”da rol alan diğer isimler Michelle Monaghan (“Made of Honor/Gelin Benim Olacak”), Juliette Lewis (“The Switch”) ve Akademi Ödülü sahibi Jamie Foxx (“Ray”).

Kaynak: DHA

Son Dakika Sinema 'Git Başımdan' Kasım Ayında Vizyonda - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement