Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor? - Son Dakika
Soğuk Haber

Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor?

Eda Ece düğün tarihi ne zaman ve Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor soruları gündeme geliyor. Ekranların başarılı oyuncusu Eda Ece, 4 yıldır aşk yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile evleniyor. Eda Ece düğün tarihi ne zaman ve Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor merak ediliyor. Peki, Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor?

30.05.2023 08:33
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yasak Elma dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan sevilen oyuncu Eda Ece, 1 ay önce 4 yıldır aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile nişanlandı. Eda Ece düğün tarihi ne zaman ve Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor merak ediliyor. Eda Ece düğün tarihi ne zaman ve Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor gündeme geliyor. Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor? Detaylar haberimizdedir…

EDA ECE DÜĞÜN TARİHİ NE ZAMAN?

Ekranların başarılı oyuncusu Eda Ece, 4 yıldır aşk yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran'da nikah masasına oturacak. Şevval Sam'ın sahne alacağı düğünde Ece'nin nikah şahitliğini menajeri Gaye Sökmen, Melda Nar ve başarılı sanatçı Ayşegül Aldinç yapacak.

EDA ECE İLE BUĞRAHAN TUNCER NE ZAMAN EVLENİYOR?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Eda Ece ile Buğrahan Tuncer'in 20 Haziran'da nikah masasına oturacağı gündeme gelmişti. Tarih konusunda yanlış anlaşıldığını söyleyen oyuncu, 21 Haziran'da nikah masasına oturacağını söyledi. Ece'nin düğünde Yasak Elma dizisindeki rol arkadaşı Şevval Sam sahne alacak. Güzel oyuncunun şahitliğini ise menajeri Gaye Sökmen, Melda Nar ve başarılı sanatçı Ayşegül Aldinç üstlenecek.

Kimlikte tam adı Eda Ece Uzunalioğlu olan başarılı oyuncu, 20 Haziran'da kendi doğum gününü kutlayacak.

Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor?
Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor?

Son Dakika Soğuk Haber Eda Ece düğün tarihi ne zaman? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ne zaman evleniyor? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Arka Sokaklar 670. Bölüm: Ekip, Rus bürokrata suikast girişimini önlemeye çalışıyor
    19 Nis Arka Sokaklar 670. Bölüm: Ekip, Rus bürokrata suikast girişimini önlemeye çalışıyor

    Kuzgun, İstanbul'da bir konferans verecek olan ünlü Rus bürokrat Ivan Nazımovıc'in peşindedir. Ekibimiz Ivan için bir koruma kalkanı oluşturur. Bir asker uğurlama töreninde havaya sıkılan kör bir kurşunla kızını kaybeden baba Kazım intikamını almak için ilginç bir yola başvurur. Arka Sokaklar 671. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Engin, casusluktan gözaltına alınıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 19 Nisan Cuma saat 20.00'da Kanal D'de!

  • BAHAR yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar fragmanı izle!
    15 Nis BAHAR yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar fragmanı izle!

    Bahar dizisi, her hafta seyirciyi ekrana kilitliyor. Bahar'ın hayatta kalma umudu artıyor. Bahar dizisi Güney Kore'den uyarlanmıştır. Bahar'ın 8. Bölümünde büyük bir tehlike ortaya çıkıyor. BAHAR 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Advertisement