Dünya Kupası'nda sakatlanan Bayern Münih'in Fransız yıldızı, 26 yaşında futbolu bırakmayı düşünüyor - Son Dakika

Dünya Kupası'nda sakatlanan Bayern Münih'in Fransız yıldızı, 26 yaşında futbolu bırakmayı düşünüyor

26.11.2022 19:35

2022 Dünya Kupası'nda Avustralya ile oynanan karşılaşmada sakatlanan Fransa'nın Bayern Münih'te oynayan yıldız savunma oyuncusu Lucas Hernandez, 26 yaşında futbol kariyerini noktalamayı düşünüyor.

Katar'da devam eden 2022 Dünya Kupası D Grubu ilk maçında Fransız yıldız Lucas Hernandez, sakatlanarak Avustralya maçına devam edememişti. Dünyaca ünlü futbolcu için büyük ses getiren bir iddia ortaya atıldı.

FUTBOLU BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYOR

Fransız spor gazetesi L'Equipe'te yer alan habere göre, Avustralya maçında sakatlanan Lucas Hernandez futbolu bırakmayı düşünüyor. Kariyerinde daha önce de önemli sakatlıklar yaşayan futbolcuyu bu kararından vazgeçirmek için yakın çevresi ve annesi devreye girdi.

ANNESİ VAZGEÇİRECEK

Lucas Hernandez'in annesi Laurence Py'nin yıldız futbolcuyu bu kararından büyük ölçüde vazgeçirdiği belirtildi. Bayern Münih forması giyen Hernandez'in Alman ekibiyle 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

YORUMLAR
500
Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar Milli Takımı'nda Carlos Queiroz dönemi Katar Milli Takımı'nda Carlos Queiroz dönemi

Son Dakika Spor Dünya Kupası'nda sakatlanan Bayern Münih'in Fransız yıldızı, 26 yaşında futbolu bırakmayı düşünüyor - Son Dakika


Advertisement