Adil Mısırcı Avrupa'dan madalya ile döndü - Son Dakika

Adil Mısırcı Avrupa'dan madalya ile döndü

31.03.2022 16:35
Adil Mısırcı Avrupa'dan madalya ile döndü

Bulgaristan'da yapılan U23 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda bronz madalyanın sahibi olan Nilüfer Belediyespor güreşçisi Adil Mısırcı kupa ve madalya sevincini Başkan Turgay Erdem ile paylaştı.

Bulgaristan'da yapılan U23 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda bronz madalyanın sahibi olan Nilüfer Belediye spor güreşçisi Adil Mısırcı kupa ve madalya sevincini Başkan Turgay Erdem ile paylaştı.

Bu yıl U23 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası 125 kiloda şampiyon olan Nilüfer Belediyespor'un başarılı güreşçisi Adil Mısırcı, Bulgaristan'dan da madalya ile döndü. Bulgaristan'da yapılan U23 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda 125 kiloda bronz madalyanın sahibi olan Nilüfer Belediyespor güreşçisi Adil Mısırcı, kupa ve madalya sevincini Nilüfer Belediye Başkan Turgay Erdem ile paylaştı.

Bulgaristan'dan Avrupa üçüncülüğü ile dönen Mısırcı, antrenörü Ali Rıza Kaya ve altyapı eğitmeni Muammer Kılıç ile birlikte Başkan Turgay Erdem'i ziyaret etti. Mısırcı, ilerleyen günlerde Türkiye ve Nilüfer'e şampiyonluk getirme sözü verdi. Başarılı sporcuyu kutlayarak ödüllendiren Başkan Turgay Erdem, "Ülkemizi ve spor kulübümüzü gururlandıran sporcumuzun yeni başarılarında da yanında olacağız" dedi. - BURSA

YORUMLAR
500
Sude Yaren Uzunçavdar Dünya şampiyonu Sude Yaren Uzunçavdar Dünya şampiyonu Edirneli Pazarcı: '2 Ayda Bir Kere Bir Yerli Gelir, Yüz Gram Fındık, Fıstık Alır. Bulgarlar 3-4 Kilo Alıyor' Edirneli Pazarcı: '2 Ayda Bir Kere Bir Yerli Gelir, Yüz Gram Fındık, Fıstık Alır. Bulgarlar 3-4 Kilo Alıyor' Bulgaristan: Türkiye sınırındaki tır geçişlerindeki sorun çözüldü Bulgaristan: Türkiye sınırındaki tır geçişlerindeki sorun çözüldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Adil Mısırcı Avrupa'dan madalya ile döndü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement