Altınordu'da Ahmet İlhan'ın sözleşme feshine yanaşmadığı iddia edildi - Son Dakika
Spor

Altınordu'da Ahmet İlhan'ın sözleşme feshine yanaşmadığı iddia edildi

Altınordu\'da Ahmet İlhan\'ın sözleşme feshine yanaşmadığı iddia edildi

Altınordu Başkanı, TFF 2. Lig'e düşen takımda tecrübeli oyuncularla yollarını ayırma kararı alırken, kaptan Ahmet İlhan Özek'in sözleşmesini feshetmeyi düşünmediği iddia edildi. 35 yaşındaki futbolcunun 2024 yılına kadar süren kontratı bulunuyor ve kulüple anlaşma sağlanamazsa kadro dışı kalması gündeme gelebilir.

01.07.2023 11:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TFF 2'nci Lig'e düşen Altınordu'da Başkan Seyit Mehmet Özkan, kadrodaki tüm tecrübeli oyuncularla yolları ayırma kararı alırken, sözleşmesi devam eden kaptan Ahmet İlhan Özek'in mukavele feshine yanaşmadığı iddia edildi. Altınordu ile yeni sezon için 3 milyon TL'lik anlaşması olduğu öğrenilen 35 yaşındaki Ahmet İlhan'ın kurmaylarla yaptığı görüşmede, "Aynı şartlarda sözleşmeyi başka bir kulüple yapamam" ifadesini kullandığı ve ayrılmayı düşünmediği ileri sürüldü.

Son 3 sezonda 1'inci Lig'de kırmızı-lacivertli formayla 33 gol atan sağ kanat oyuncusunun İzmir temsilcisi ile 2024 yılına kadar kontratı bulunuyor. Altınordu ile 2020-21 sezonunda Play-Off finali oynayan Ahmet İlhan, geçen sezon küme düşme üzüntüsü yaşadı. Kulüp ile kaptan arasında anlaşma sağlanmazsa deneyimli futbolcunun kadro dışı kalması gündeme gelebilir. Ahmet İlhan'ın geçen sezon başı 125 bin Euro olan piyasa değeri önce 100 bin, son olarak 50 bin Euro'ya düştü.


Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Altınordu'da Ahmet İlhan'ın sözleşme feshine yanaşmadığı iddia edildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement