Amatör Kümede 9 Futbolcuya 7'şer Maç Ceza Verildi - Son Dakika

Amatör Kümede 9 Futbolcuya 7'şer Maç Ceza Verildi

07.04.2016 17:31
Amatör Kümede 9 Futbolcuya 7'şer Maç Ceza Verildi

Ceyhan Mercimekspor ile Adana Gazipaşa arasında oynanan karşılaşmada çıkan olaylar nedeniyle 9 futbolcuya 7 maç ceza verildi.

Adana'da 2'nci amatör kümede Ceyhan Mercimekspor ile Adana Gazipaşa arasında oynanan karşılaşmada çıkan olaylar nedeniyle Futbol il disiplin kurulu Ceyhan Mercimekspor'lu 9 futbolcuya 7 maç ceza verildi.

2'nci Amatör Kümede 2 Nisan cumartesi günü Ceyhan İlçesi Sentetik Futbol Stadı'nda Ceyhan Mercimekspor ile Adana Gazipaşa arasında oynanan karşılaşmada, hakeme saldırı nedeniyle tatil edilen karşılaşmada Ceyhan Mercimeksporlu yönetici ve futbolculara rekor ceza verildi.

MAÇ TATİL EDİLDİ

Ceyhan Mercimekspor ile Adana Gazipaşa arasında oynanan karşılaşma, Gazipaşa 3-1 galipken, 51'inci dakikada, hakem kararlarına itiraz ve hakeme saldırı üzerine, maçın orta hakemi Tarık Güldal tarafından tatil etti. Futbol İl Hakem Kurulu, İbrahim Gazioğlu başkanlığında toplanarak, hakem, gözlemci ve temsilcilerin raporlarını görüştü.

9 FUTBOLCUYA 7 MAÇ CEZA

Ceza kurulu, olaylara neden olan Ceyhan Mercimekspor'un yöneticisi İsmail İnan'a 225 gün, futbolcular Sinan Özyaylaz, Sertaç Tüten, Murat Alican Tüten, Mehmet Emin Doğan, Mehmet Ali Özen, Mahir Tüten, İsmail Hakkı Avan, Egemen Çakmak ve Eray Altun'a 7'şer maç ceza verdi Kurulun raporlar doğrultusunda amatör kümede son yıllarda en ağır cezayı Ceyhan Mercimekspor Kulübü yönetici ve futbolcularına verdiği belirtildi. - Adana

YORUMLAR
500
Adana'da otomobilin tıra çarpması sonucu 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı Adana'da otomobilin tıra çarpması sonucu 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı OTOMOBİL İLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI; 1 YARALI OTOMOBİL İLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI; 1 YARALI
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Amatör Kümede 9 Futbolcuya 7'şer Maç Ceza Verildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement