Aras Kargo, A Milli Voleybol Takımı'nın Avrupa Şampiyonluk Kupasını taşıdı - Son Dakika
Spor

Aras Kargo, A Milli Voleybol Takımı'nın Avrupa Şampiyonluk Kupasını taşıdı

Aras Kargo, A Milli Voleybol Takımı\'nın Avrupa Şampiyonluk Kupasını taşıdı

Aras Kargo, A Milli Voleybol Takımı'nın kazandığı Avrupa Şampiyonluk kupasını İstanbul Galataport'ta gerçekleşen kutlamaya taşıdı. Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, sevincini dile getirerek, 'Voleybolun Heyecanını Taşıyoruz' sloganıyla çıktıkları bu yolda, iki kupayı da sporseverlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

05.09.2023 14:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın FIVB Milletler Ligi ve CEV Avrupa Şampiyonası'nda kazandığı şampiyonluk kupaları, Galataport'taki kutlamada sahneye Aras Kargo'nun akülü aracıyla taşındı.

Galataport'ta milli voleybolcuların katılımıyla gerçekleştirilen kutlama öncesinde Türkiye Voleybol Federasyonunun tesislerinden alınan kupa, Aras Kargo'ya ait akülü araçla kutlama alanında boy gösterdi.

Etkinlikle ilgili konuşan Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, "Tüm dünyanın alkışladığı A Milli Kadın Voleybol Takımımız ile resmi sponsoru olarak yan yana yürümekten gurur duyuyoruz. 'Voleybolun Heyecanını Taşıyoruz' sloganıyla çıktığımız bu yolda, Cumhuriyetimizin 100. yılında iki kupayı da sporseverlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarıyla ülke sporuna değer katan başta Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve yöneticilerine, isimlerini Türk spor tarihine altın harflerle yazdıran kıymetli sporcularımızın her birine, teknik ekibimize ve idari kadromuza tebrik ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. Aras Kargo olarak, sporun birleştirici gücüne inanıyor ve sporu destekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Aras Kargo, A Milli Voleybol Takımı'nın Avrupa Şampiyonluk Kupasını taşıdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement