Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Arda Güler'in sakatlığı nedeniyle Madrid'e dönüşü - Son Dakika

Arda Güler'in sakatlığı nedeniyle Madrid'e dönüşü

Real Madrid, milli oyuncu Arda Güler'in sağ diz iç menisküsünde sakatlık olduğunu ve tedavisi için Madrid'e döneceğini duyurdu. Arda Güler, Soccer Champions Tour için Amerika Birleşik Devletleri'ne giderken sakatlandı ve tedavi için kamptan ayrılacak. Güler, sosyal medyadan yaptığı açıklamada tedavi sürecini hızlandırmak için Madrid'e döneceğini belirtti.

Arda Güler\'in sakatlığı nedeniyle Madrid\'e dönüşü
29.07.2023 - 21:21,  Güncelleme: 21:23

Real Madrid, Milli oyuncu Arda Güler'in sağ diz iç menisküsünde sakatlık olduğunu ve tedavisi için Madrid'e döneceğini duyurdu.

Soccer Champions Tour için Amerika Birleşik Devletleri'ne giden Real Madrid'de Arda Güler sakatlandı. Lacivert-beyazlıların oynadığı Manchester United ve Milan maçlarının kadrosunda olmasına rağmen forma şansı bulamayan genç yıldız tedavi için kamptan ayrılacak. Kulüpten yapılan açıklamada, "Oyuncumuz Arda Güler'de yapılan tetkiklerin ardından sağ diz iç menisküsünde sakatlık olduğu tespit edildi. Oyuncu, özel tedavisine devam etmek için önümüzdeki birkaç saat içinde Madrid'e gidecek" denildi.

Öte yandan konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan milli oyuncu Arda Güler, "Bugün takım arkadaşlarımla sahada olmak isterdim ama tedavi sürecimi hızlandırmak ve bir an önce hazır olmak için Madrid'e dönüyorum. Desteğiniz için teşekkür ederim" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Spor Arda Güler'in sakatlığı nedeniyle Madrid'e dönüşü - Son Dakika


Advertisement