Atletizmciler Başkan Kocadon'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Atletizmciler Başkan Kocadon'u Ziyaret Etti

04.04.2018 16:40
Atletizmciler Başkan Kocadon'u Ziyaret Etti

Muğla Okul Sporları Puanlı Atletizm Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde başarı gösteren öğrenciler ile okul yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Muğla Okul Sporları Puanlı Atletizm Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde başarı gösteren öğrenciler ile okul yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Mehmet Kocadon, öğrencileri kutlayarak her zaman yanlarında olan ve onlara hep kol kanat geren öğretmenleri ile velilerini de tebrik etti. Başkan Kocadon, "Siz eğitimcilerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle her zaman gurur duyuyorum. Sizler bu çocuklara en iyi şekilde sahip çıkıyorsunuz çünkü hem derslerinde başarılılar hem de sporda başarılılar. Bizlere bu gururu yaşatan siz değerli öğretmen ve velilerimize tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Tabi ki en büyük teşekkürü de öğrencilerimiz için ediyorum. Bu başarılar, Bodrum'un bayrağını en üst seviyelere çıkarıyor" dedi.

Okul yetkilileri de desteklerinden dolayı Başkan Kocadon'a teşekkür ettiler.

2017-2018 Muğla Okul Sporları Puanlı Atletizm İl Yarışlarında dağıtılan toplam 16 kupanın 9 tanesini Bodrum okulları aldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde gerçekleşen yarışmada; Yıldız Kızlar Takımı İl Birincisi Profilo Marina Ortaokulu, ikinci Amiral Turgutreis Ortaokulu, üçüncü ise Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu oldu. Küçük Erkekler kategorisinde il ikincilik derecesini ise Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu aldı.

Organizasyona Bodrum'dan; Özel Fen Bilimleri Ortaokulu, Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe Ortaokulu, Profilo Marina Ortaokulu, Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu, Muharrem Eskiyapan Ortaokulu, Amiral Turgutreis Ortaokulu, Vedat Türkmen Ortaokulu ve Sudi Özkan Ortaokulu katıldı. - MUĞLA

YORUMLAR
500
Gece Boyunca Göz Göze Eğlendiler Gece Boyunca Göz Göze Eğlendiler Bodrum ve Fethiye'de arızalanan tekneleri KIYEM kurtardı Bodrum ve Fethiye'de arızalanan tekneleri KIYEM kurtardı Çağdaş Bodrum'a şampiyon takviye Çağdaş Bodrum'a şampiyon takviye
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Atletizmciler Başkan Kocadon'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement