Bakan Soylu, F1'deki şampanya izni iddiaları hakkında konuştu: Ben de ilk kez duydum - Son Dakika

Bakan Soylu, F1'deki şampanya izni iddiaları hakkında konuştu: Ben de ilk kez duydum

12.10.2021 16:50

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Formula 1'de geçen sene yasaklanan şampanya seranomisinin bu yıl kendisinin özel izniyle gerçekleştiği iddialarını yalanladı. Soylu açıklamasında, "Ben de ilk kez duydum" sözlerini kullandı.

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, geçen yıl şampanya yerine gazoz kullanılan, bu yıl ise yeniden şampanya patlatılan Formula 1 yarışıyla ilgili 'Final Töreni'ndeki bu şampanya nasıl patladı?' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Özkök yazısında şampanya patlatma izninin bizzat İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından verildiğini ifade etti. Soylu ise Özkök'ü Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yalanladı.

"İLK KEZ DUYDUM"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugün Sn. Ertuğrul Özkök'ün köşesinde, 'Formula 1 Yarışı ile ilgili kutlama detaylarının, İçişleri Bakanı'nın özel izni ile gerçekleştiği' ifade edilmektedir. Ben de ilk kez duydum…" ifadesini kullandı.

YORUMLAR (2)
  • Çamlica Gazoz: Bırakın bu işleri ne yani bu seeamoniyi yapmayacaksanız uluslar arası bu tür organizasyonlarda katılmayalım .21.yüzyıldayız müslüman olan içmez zaten bu içki icilmiyor yerlere dokuliyorbir nevi imha oluyor Cevap Yaz 27 9 Yayından Kaldır
500
Bakan Soylu açıkladı: İranlı baron ve çetesi çökertildi Bakan Soylu açıkladı: İranlı baron ve çetesi çökertildi Bakan Soylu açıkladı: Amanos Dağları'nda biri yeşil diğeri gri kategoride olmak üzere iki teröristi etkisiz hale getirdi Bakan Soylu açıkladı: Amanos Dağları'nda biri yeşil diğeri gri kategoride olmak üzere iki teröristi etkisiz hale getirdi Tek seferde 1 ton 117 kilogram 'metamfetamin' ele geçirildi Tek seferde 1 ton 117 kilogram 'metamfetamin' ele geçirildi

Son Dakika Spor Bakan Soylu, F1'deki şampanya izni iddiaları hakkında konuştu: Ben de ilk kez duydum - Son Dakika


Advertisement