Basketbol Şampiyonlar Ligi'nin başantrenör ve hakem çalıştayı yapıldı - Son Dakika

Basketbol Şampiyonlar Ligi'nin başantrenör ve hakem çalıştayı yapıldı

19.08.2022 16:40
Basketbol Şampiyonlar Ligi'nin başantrenör ve hakem çalıştayı yapıldı

Basketbol Şampiyonlar Ligi'nin (BCL) başantrenör ve hakem çalıştayı, Almanya'da yapıldı.

Basketbol Şampiyonlar Ligi'nin (BCL) başantrenör ve hakem çalıştayı, Almanya'da yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre, Frankfurt kentindeki çalıştaya doğrudan normal sezona katılmaya hak kazanan takımların başantrenörleri ile BCL hakemleri katıldı.

Çalıştayda Türkiye'den Bahçeşehir Koleji Başantrenörü Erhan Ernak, Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis ve Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca ile Türk hakemler Can Mavi su, Kerem Baki, Mehmet Karabilecen, Özlem Yalman, Yener Yılmaz ve Zafer Yılmaz yer aldı.

YORUMLAR
500
'Almanya'da bir caminin duvarına Müslüman karşıtı sloganlar yazıldı' başlıklı haberimizdeki 'Hessen eyaletindeki Offenbach' ifadesi 'Baden... 'Almanya'da bir caminin duvarına Müslüman karşıtı sloganlar yazıldı' başlıklı haberimizdeki 'Hessen eyaletindeki Offenbach' ifadesi 'Baden... Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi İspanya ve Almanya hükumetleri enerji krizini görüştü İspanya ve Almanya hükumetleri enerji krizini görüştü
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Basketbol Şampiyonlar Ligi'nin başantrenör ve hakem çalıştayı yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement