Beşiktaş'ta Emrecan ve Kartal Kayra forma rekabetine hazır! - Son Dakika
Spor

Beşiktaş'ta Emrecan ve Kartal Kayra forma rekabetine hazır!

Beşiktaş'ın genç futbolcuları Emrecan Uzunhan ve Kartal Kayra Yılmaz, forma rekabetine hazır olduklarını ve şans bulmak için çok çalışacaklarını söyledi. Emrecan, takımda kendisiyle aynı mevkide oynayan futbolcularla forma savaşı verebileceğini ifade ederken, Kartal Kayra ise Beşiktaş'a geri döndüğü için mutlu olduğunu ve hazır olduğunu belirtti.

05.07.2023 18:33
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

- Beşiktaş'ta Emrecan ve Kartal Kayra forma rekabetine hazır!

İSTANBUL - Beşiktaş'ın genç futbolcuları Emrecan Uzunhan ve Kartal Kayra Yılmaz, forma rekabetine hazır olduklarını ve şans bulmak için çok çalışacaklarını söyledi.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti. Siyah-beyazlılarda genç oyuncular Emrecan Uzunhan ve Kartal Kayra Yılmaz, idman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Emrecan Uzunhan: "Forma savaşı verebileceğimi düşünüyorum"

Takımda kendisiyle aynı mevkide oynayan birçok futbolcu olduğunun hatırlatılması üzerine Emrecan, "Sol stoper oynayan isimler. Çok iyi örnekler benim için. Onlardan bir şey öğrenmeye çalışıyorum. Rakibim olacaklar. Kendime güveniyorum. Forma savaşı verebileceğimi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Sezonun ikinci yarısında kiralık olarak top koşturduğu Antalyaspor'da iyi süreler aldığını belirten Emrecan Uzunhan, "Hepsini çok iyi değerlendirdim. Nuri Şahin oyuna bakışımı biraz değiştirdi. Daha güçlü gelmeme vesile oldu. Oraya gitmek beni iyi etkiledi" şeklinde konuştu.

Kartal Kayra Yılmaz: "Hazır olduğumu hissediyorum"

Beşiktaş'a geri döndüğü için duyduğu mutluluğu dile getiren Kartal Kayra Yılmaz ise, "Camiamın parçası heyecan verici. Güzel devam ediyor. Lige en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Mevkimdeki oyuncular kaliteli. Hazır olduğumu hissediyorum. Umarım forma yarışında ben de olabilirim" diye konuştu.

Beşiktaş\'ta Emrecan ve Kartal Kayra forma rekabetine hazır!
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Beşiktaş'ta Emrecan ve Kartal Kayra forma rekabetine hazır! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement