Beşiktaş, Tayfur Havutçu Yönetiminde Çalıştı - Son Dakika

Beşiktaş, Tayfur Havutçu Yönetiminde Çalıştı

03.04.2012 15:04
Beşiktaş, Tayfur Havutçu Yönetiminde Çalıştı

Beşiktaş, Spor Süper Lig'in 34.haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına Tayfur Havutçu yönetiminde başladı.

Beşiktaş, Spor Süper Lig'in 34. haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına Tayfur Havutçu yönetiminde başladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Tayfur Havutçu yönetiminde kondisyon ve taktik çalışması yapan Siyah-beyazlı takım, antrenmana takım halinde yapılan ısınma ve istasyon koşuları ile başladı. Daha sonra pas ve dar alan çalışmaları ile minik kale maç yapan futbolcular, yarım sahada yapılan çift kale maçla idmanı tamamladı.

Basına kapalı olarak yapılan ve 1.5 saat süren antrenmana tedavilerine devam edilen Tanju Kayhan, Quaresma ve Mustafa Pektemek ile sağ ayak parmağına kan oturan Egemen katılmadı. İsmail Köybaşı ise takımdan ayrı koşu çalışması yaptı. Bu arada esnasında göğüs kaslarında zorlanma olan Cenk Gönen, tedbir amaçlı olarak antrenmanı yarım bıraktı.

Beşiktaş, hazırlıklarını yarın saat 10.30'da ilk yarım saati basına açık olacak olan antrenmanla sürdürecek. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
İmza atmaya çok yakın! İşte Burak Yılmaz'ın yeni takımı İmza atmaya çok yakın! İşte Burak Yılmaz'ın yeni takımı Cinsiyet Değiştirmişti! Son Hali Olay Oldu Cinsiyet Değiştirmişti! Son Hali Olay Oldu Ligin ofansif anlamda istatistik lideri Fenerbahçe Ligin ofansif anlamda istatistik lideri Fenerbahçe
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Beşiktaş, Tayfur Havutçu Yönetiminde Çalıştı - Son Dakika


Advertisement