Bu nasıl motivasyon! Olimpiyatlar'da sporcusunu kavgadaymış gibi dövdü - Son Dakika

Bu nasıl motivasyon! Olimpiyatlar'da sporcusunu kavgadaymış gibi dövdü

29.07.2021 14:04

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda Alman Judocu Martyna Trajdos'un 'motive' amaçlı olarak antrenörü Claudiu Pusa tarafından tokatlanması gündeme oturdu. Sporcusunu yakasından tutup sallayan ve peş peşe tokatlar atan antrenör iddialara cevap verdi. Pusa, sporcusunu motive etmek için böyle bir şey yaptığını ve rızası olduğunu söyledi.

Olimpiyatlar'da Alman judocu Martyna Trajdos ile antrenörü Cladiu Pusa'nın ilginç iletişimi dünyayı şaşırttı. Kadınlar 63 kiloda Macar Szofi Özbaş ile kozlarını paylaşan Alman sporcu, bir anda durarak hocası Cladiu Pusa'yı beklemişti.

Claudiu Pusa, öğrencisini yakasından tutup sert şekilde salladıktan sonra peş peşe tokatlar attı. Tepki vermeyen sporcunun mindere doğru yönelmesi, izleyenleri şaşırttı.

"KOÇ NE DEDİYSEM ONU YAPTI"

Kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Martyna Trajdos, hocası tarafından yapılan hareketlerin maç öncesi ritüeli olduğunu söylemiş ve bunu kendisinin bizzat istediğini ifade etmişti.

"BU BİR RİTÜELDİR"

Sporarena'nın aktardığı haberde Pusa'nın ifadeleri dikkat çekti. Pusa, "O hareketler sporcumuzla yaşanan bir ritüeldir. Maçı kaybettiği düşünülürse, yeterince sert davranmadığım ortaya çıkıyor" ifadelerini kullandı.

Bu nasıl motivasyon! Olimpiyatlar'da sporcusunu kavgadaymış gibi dövdü

Son Dakika Spor Bu nasıl motivasyon! Olimpiyatlar'da sporcusunu kavgadaymış gibi dövdü - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı 00:43 Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı Ustaların büyük hatası! Oto tamircisinde çıkan yangında 11 yaşındaki çocuk can verdi 00:23 Ustaların büyük hatası! Oto tamircisinde çıkan yangında 11 yaşındaki çocuk can verdi Serdar Ortaç'a ünlü oyuncu Zafer Algöz'den sert tepki! Beşiktaş taraftarından beğeni yağdı 00:03 Serdar Ortaç'a ünlü oyuncu Zafer Algöz'den sert tepki! Beşiktaş taraftarından beğeni yağdı
Altay mağlubiyeti sonrası Beşiktaş taraftarı çok öfkeli! 4 futbolcuyu takımda istemiyorlar 23:38 Altay mağlubiyeti sonrası Beşiktaş taraftarı çok öfkeli! 4 futbolcuyu takımda istemiyorlar Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz Arkadaşlarını etkilemek için ağzına yılan sokan adam feci şekilde hayatını kaybetti 21:30 Arkadaşlarını etkilemek için ağzına yılan sokan adam feci şekilde hayatını kaybetti
Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler 18:54 Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı 18:04 Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı
Advertisement