Büyükşehir kürek sporcuları derece ile döndü - Son Dakika

Büyükşehir kürek sporcuları derece ile döndü

28.06.2022 15:28
Büyükşehir kürek sporcuları derece ile döndü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kürek sporcuları, Gençler-Deniz Küreği Türkiye Kupası'nda 6 sporcusuyla farklı dallarda derece elde etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kürek sporcuları, Gençler-Deniz Küreği Türkiye Kupası'nda 6 sporcusuyla farklı dallarda derece elde etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kürek sporcuları, 24-26 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Gençler-Deniz Küreği Türkiye Kupası'nda mücadele verdi. Zorlu mücadelelere sahne olan yarışlarda, sporculardan Emirhan Uysal, Deniz Küreği Genç Erkekler Tek çifte 3'ncüsü, Ömer Altun ve Efe Yılmaz Yıldız Erkekler İki Çifte 5'incisi ve Genç Erkekler İki Çifte kategorisinde 4'üncüsü, İsmail Can Güngörmez ise Genç Erkekler Tek Çifte 4'üncüsü oldu. Kadınlar klasmanında da kürsüyü boş bırakmayan Büyükşehir Belediyesi, Nisan İpar ile Genç Kadınlar Tek Çifte 5'incisi olurken yine Nisan İpar ve Beyza Kurtulmuş Yıldız Kadınlar İki Çifte 2'ncisi oldu. - SAKARYA

YORUMLAR
500
Sakarya'da 'Bisiklet Fest' heyecanı Uluslararası MTB Cup ile başladı Sakarya'da 'Bisiklet Fest' heyecanı Uluslararası MTB Cup ile başladı Başkan Yüce: 'Çınarlı Vagon Kıraathanesi şehrin sembolü olacak' Başkan Yüce: 'Çınarlı Vagon Kıraathanesi şehrin sembolü olacak' Büyükşehir'in raketleri üst lige yükseldi Büyükşehir'in raketleri üst lige yükseldi
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Büyükşehir kürek sporcuları derece ile döndü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement