Dünya, Fenerbahçe maçında yaşananları konuşuyor! Hakemler güvenlikten yardım istedi - Son Dakika

Dünya, Fenerbahçe maçında yaşananları konuşuyor! Hakemler güvenlikten yardım istedi

31.01.2023 23:15

EuroLeague'de Olympiakos ile karşılaşan Fenerbahçe Beko'da maçın hakemi Robert Lottermoser'e tepki gösterdi. Karşılaşmanın devre arasında soyunma odasına gitmek için hareketlenen Lottermoser'in karşısına Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan çıktı ve hakeme sert bir konuşma yaptı. Hakem, güvenlik görevlilerinden yardım isterken, birkaç dakikalık bekleyişin ardından soyunma odasına gitti. O anlara ait görüntüler dünyaca ünlü basketbol sayfalarında paylaşıldı.

Ülker Arena'da Olympiakos ile Fenerbahçe Beko, EuroLeague mücadelesinde karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya hakem kararları damga vururken, Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan'ın Alman hakeme tepkisi gündem oldu.

HAKEMLERE BÜYÜK TEPKİ

Scottie Wilbekin'i çift teknik faulle ihraç eden hakem Robert Lottermoser'e tribünlerden büyük tepki gösterildi. Taraftarlar adeta sinirden çılgına dönerken, ilk yarının bitmesiyle gerilim üst seviyeye çıktı.

Dünya, Fenerbahçe maçında yaşananları konuşuyor! Hakemler güvenlikten yardım istedi

HAKEMİN ÖNÜNÜ KESTİ

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, ilk yarının sonunda soyunma odasına gitmek için hareketlenen Alman hakem Robert Lottermoser ve yanındaki 2 hakemin önünü kesti. Bunun üzerine hakemler güvenlik görevlisinden yardım istedi. Hakemler birkaç dakikalık bekleyişin ardından soyunma odasına giderken, tribünler dakikalarca ayakta ve sert ifadelerle hakemlere yüklendi.

Dünya, Fenerbahçe maçında yaşananları konuşuyor! Hakemler güvenlikten yardım istedi
YORUMLAR (6)
  • ARİF TIRIL: Fenerbahçe türk sporunun her dalda lokomotifi dir bunu aklına herkes yer edinsin. çok büyüksün fenerbahçe. ülke elden gidiyor denildiğinde biz siper olduk vatana yaşasın cumhuriyet yaşasın fenerbahçe. Cevap Yaz 166 98 Yayından Kaldır
  • Serdar Polat: ???????? tipik Fenerli yorumu her başarısızlıkta vatan elden gidiyor edebiyatı 15 50 Yayından Kaldır
  • Recep Sancakli: Evet hakem hataları vardı fakat Fenerbahçe yönetimi şunu görmesi lazım takım iyi oynayamıyor mücadele edemiyor amatör takım gibi hatalar yapıyor ve iki üç oyuncun sıfır sayıyla maçı bitiriyor Besen galibiyet istiyorsun guduriç olmasaydı maç 50sayı farkla biterdi. Cevap Yaz 100 23 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
THY Euroleague: Real Madrid: 90 Fenerbahçe Beko: 75 THY Euroleague: Real Madrid: 90 Fenerbahçe Beko: 75

Son Dakika Spor Dünya, Fenerbahçe maçında yaşananları konuşuyor! Hakemler güvenlikten yardım istedi - Son Dakika


Advertisement