Dünyanın gündemine oturdu! Annesi evden kaçan Neymar, katil olmanın eşiğinden döndü - Son Dakika

Dünyanın gündemine oturdu! Annesi evden kaçan Neymar, katil olmanın eşiğinden döndü

25.01.2022 17:28

Paris Sanit-Germain'nin dünyaca ünlü yıldızı Neymar, şimdi de annesinin yaşadıklarıyla gündeme geldi. Brezilyalı yıldızın annesi Nadine Gonçalves'in kendisinden 28 yaş küçük sevgilisinden şiddet gördüğü için evde kaçtığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Yaşanan olay sonrası Neymar'ın arkadaşlarıyla paylaştığı bir ses kaydında "Annem şiddet görürken orada olsaydım, o adamı öldürebilirdim" dediği ifade edildi.

Dünyaca ünlü futbolcu Neymar'ın annesi Nadine, sevgilisinden şiddet gördüğü gerekçesiyle yaşadığı evi terk etti. Kendisinden 28 yaş küçük eski futbolcu ve model sevgilisi Tiago Ramos'la ilişkileri başladığından bu yana birçok skandala imza atan çiftin arasında yaşanan son kavgayla ipler tamamen koptu.

ŞİDDETLİ KAVGA YAŞADILAR

Brezilya basınında çıkan haberlere göre, Neymar'ın annesi Nadine ile sevgilisi Tiago Ramos, Sao Paulo eyaletinde kiraladıkları evde şiddetli bir kavga yaşadı. İçki şişelerinin havalarda uçtuğu ve çığlık seslerinin tüm mahalleyi inlettiği kavganın ardından Nadine'nin ağlama seslerinin duyulduğu öne sürüldü.

NEYMAR'IN ANNESİ FIRSATTAN YARARLANIP EVDEN KAÇTI

Kavganın ardından Tiago Ramos'un evden ayrılmasını fırsat bilen Nadine Gonçalves evden kaçarak Santos'a gitmek için yola çıktı. 2020 yılında da buna benzer bir kavga yaşayan çift hem karakolluk hem de hastanelik olmuştu. Tartışma sırasında sinirlenerek camı yumruklayan Tiago Ramos'un koluna koluna 12 dikiş atılmıştı.

"ORADA OLSAYDIM ONU ÖLDÜREBİLİRDİM"

Yaşananlar sonrasında Neymar'ın arkadaşlarıyla paylaştığı ses kaydında "Orada olsaydım onu öldürebilirdim" dediği ifade edildi.

YORUMLAR
500
Sokakta hız yapanları uyardı, pompalı tüfekle vuruldu Sokakta hız yapanları uyardı, pompalı tüfekle vuruldu Kanser Hastası Kadına Amca Çocukları Demir Çubuklarla Saldırıp Yaraladı İddiası Kanser Hastası Kadına Amca Çocukları Demir Çubuklarla Saldırıp Yaraladı İddiası Taksici ve yolcular ücret yüzünden kavga etti: Tekme ve tokatlar havada uçuştu Taksici ve yolcular ücret yüzünden kavga etti: Tekme ve tokatlar havada uçuştu

Son Dakika Spor Dünyanın gündemine oturdu! Annesi evden kaçan Neymar, katil olmanın eşiğinden döndü - Son Dakika


Advertisement