Ebru Şancı'dan dekoltesini kapatmaya çalışan eşine "RTÜK Genel Müdürü" esprisi - Son Dakika

Ebru Şancı'dan dekoltesini kapatmaya çalışan eşine "RTÜK Genel Müdürü" esprisi

25.06.2022 01:02

Ebru Şancı, Galatasaray'da top koşturan eşi Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapattığı anları "RTÜK genel müdürü" şeklinde sosyal medya hesabından paylaştı. Deneyimli futbolcu ise eşinin paylaşımına "Hasbinallah" yorumunu yaptı. Bazı takipçiler Alpaslan ÖZtürk'ün bu hareketine eleştiride bulunurken bazıları da ikilinin birbirine çok yakıştığını belirtti.

Galatasaray'ın deneyimli savunmacısı Alpaslan Öztürk ile eşi eski manken Ebru Şancı, Alaçatı'da tatilin tadını çıkarıyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan Şancı, son olarak eşinin dekoltesini kapattığı bir anı takipçileriyle paylaştı.

Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapattığı anı paylaştı! Yorumu olay oldu

"GERGİN YİNE"

Yaptığı paylaşımda eşini kastederek, "Gergin yine" notunu yazan Şancı, Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapadığı paylaşımda ise "RTÜK Genel Müdürü" ifadesini kullandı. Tecrübeli futbolcu ise Şancı'nın paylaşımına "Hasbinallah" yorumunu yaptı. Bazı takipçiler deneyimli futbolcunun bu hareketine eleştiri de bulunurken bazıları da ikilinin birbirine çok yakıştığını belirtti.

Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapattığı anı paylaştı! Yorumu olay oldu
YORUMLAR
500
Fatih Terim, Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde misafir etti: Tevazun için teşekkür ederim evlat Fatih Terim, Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde misafir etti: Tevazun için teşekkür ederim evlat Geçen sezon istediğini alamayan Galatasaray, yeni sezona yenilenen yüzüyle giriyor Geçen sezon istediğini alamayan Galatasaray, yeni sezona yenilenen yüzüyle giriyor Galatasaray ile Antalyaspor 53. randevuda Galatasaray ile Antalyaspor 53. randevuda

Son Dakika Spor Ebru Şancı'dan dekoltesini kapatmaya çalışan eşine 'RTÜK Genel Müdürü' esprisi - Son Dakika


Advertisement