Ebru Şancı'dan dekoltesini kapatmaya çalışan eşine "RTÜK Genel Müdürü" esprisi - Son Dakika

Ebru Şancı'dan dekoltesini kapatmaya çalışan eşine "RTÜK Genel Müdürü" esprisi

25.06.2022 01:02

Ebru Şancı, Galatasaray'da top koşturan eşi Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapattığı anları "RTÜK genel müdürü" şeklinde sosyal medya hesabından paylaştı. Deneyimli futbolcu ise eşinin paylaşımına "Hasbinallah" yorumunu yaptı. Bazı takipçiler Alpaslan ÖZtürk'ün bu hareketine eleştiride bulunurken bazıları da ikilinin birbirine çok yakıştığını belirtti.

Galatasaray'ın deneyimli savunmacısı Alpaslan Öztürk ile eşi eski manken Ebru Şancı, Alaçatı'da tatilin tadını çıkarıyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan Şancı, son olarak eşinin dekoltesini kapattığı bir anı takipçileriyle paylaştı.

Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapattığı anı paylaştı! Yorumu olay oldu

"GERGİN YİNE"

Yaptığı paylaşımda eşini kastederek, "Gergin yine" notunu yazan Şancı, Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapadığı paylaşımda ise "RTÜK Genel Müdürü" ifadesini kullandı. Tecrübeli futbolcu ise Şancı'nın paylaşımına "Hasbinallah" yorumunu yaptı. Bazı takipçiler deneyimli futbolcunun bu hareketine eleştiri de bulunurken bazıları da ikilinin birbirine çok yakıştığını belirtti.

Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk'ün dekoltesini kapattığı anı paylaştı! Yorumu olay oldu
YORUMLAR
500
Galatasaray, 25 yaşındaki Jesse Sekidika'nın sözleşmesini feshetti Galatasaray, 25 yaşındaki Jesse Sekidika'nın sözleşmesini feshetti Galatasaray: 'Profesyonel futbolcumuz Jesse Tamunobaraboye Sekidika'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.' Galatasaray: 'Profesyonel futbolcumuz Jesse Tamunobaraboye Sekidika'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.' Galatasaray'da Sekidika ile yollar ayrıldı Galatasaray'da Sekidika ile yollar ayrıldı

Son Dakika Spor Ebru Şancı'dan dekoltesini kapatmaya çalışan eşine 'RTÜK Genel Müdürü' esprisi - Son Dakika


Advertisement