Enes Ünal başarısıyla gururlandırdı! Yine ayın oyuncusu seçildi - Son Dakika

Enes Ünal başarısıyla gururlandırdı! Yine ayın oyuncusu seçildi

09.03.2022 17:39

Getafe'de forma giyen Milli futbolcu Enes Ünal, peş peşe 2. kez taraftarlar arasında yapılan oylamada ayın oyuncusu seçildi. Ünal, 13 golle Getafe'nin en golcü futbolcusu olarak ilk sırada yer alıyor.

Enes Ünal, La Liga'da adından söz ettirmeye devam ediyor. Milli futbolcumuz taraftarın oylarıyla üst üste 2. kez ayın oyuncusu seçildi.

"BU ŞEKİLDE DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

Geçen yıl kasım ve bu yıl ocak ayında da ayın oyuncusu seçilen Enes, kulübünün yayınladığı açıklamasında, kendini ödüle layık görenlere teşekkür ederek, "Bu ödülü almak her zaman önemli bir şey. Çalışmalarımın karşılığının görüldüğü anlamına geliyor ve çok memnunum. Formumu kaybetmeden bu şekilde devam etmek istiyorum." dedi.

Taraftarın gözü Enes Ünal'dan başkasını görmüyor! Milli futbolcu yine ayın oyuncusu seçildi

"KAFAM RAHAT"

" Getafe'ye kendimi geliştirmek için geldim ve kafam rahat" diyen Enes, kulüpte herkesten destek gördüğünü ve çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Enes aynı zamanda bu sezon ligde attığı 13 golle Getafe'nin en golcü futbolcusu olarak ilk sırada yer alıyor.

YORUMLAR
500
5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları

Son Dakika Spor Enes Ünal başarısıyla gururlandırdı! Yine ayın oyuncusu seçildi - Son Dakika


Advertisement