Fatih Altaylı, yeni logo tasarımına çok sinirlendi: Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir - Son Dakika

Fatih Altaylı, yeni logo tasarımına çok sinirlendi: Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir

23.02.2022 21:51

Gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray ürününün üzerindeki yeni logo tasarımını görünce çok sinirlendi. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili sert bir paylaşımda bulundu. "Formamızdaki bu acayip şey Galatasaray amblemi değildir" ifadelerini kullanan Altaylı, "Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir" dedi.

Gazeteci Fatih Altaylı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Galatasaray ürününün üzerindeki yeni logo tasarımına sert tepki gösterdi.

"BU FORMAYI ONAYLAMAK GALATASARAY'A İHANETTİR"

Twitter adresinden logoyu paylaşan Altaylı, "Galatasaray logosu iç içe geçmiş kırmızı G ve sarı S den oluşur. Formamızdaki bu acayip şey Galatasaray amblemi değildir. 118 yıllık amblem Nike'ın üç beş dizaynırının üzerinde oynayacağı bir şekil değildir. Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir." ifadelerini kullandı.

Yeni logo tasarımını gören Fatih Altaylı sinirden çıldırdı: Bu Galatasaray'a ihanettir
YORUMLAR
500
Eğitici bilgiler içeren YouTube kanalları Eğitici bilgiler içeren YouTube kanalları Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakcı için veda klibi Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakcı için veda klibi

Son Dakika Spor Fatih Altaylı, yeni logo tasarımına çok sinirlendi: Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir - Son Dakika


Advertisement