Fatih Tekke'den yıllar sonra gelen itiraf: Keşke kafa atsaydım. Güzel olurdu - Son Dakika

Fatih Tekke'den yıllar sonra gelen itiraf: Keşke kafa atsaydım. Güzel olurdu

25.10.2021 18:13

Trabzonspor'un efsane isimlerinden olan Fatih Tekke, Beşiktaş'ta oynadığı dönemde teknik direktör Bernd Schuster'in kendisini odasına çağırarak kızdığını ve küfürler ettiğini söylerken, "Orada yüz yüze geldik. Keşke kafa atsaydım. Güzel olurdu" sözlerine yer verdi.

Türk futbolunun en büyük golcülerinden Fatih Tekke, 2010 yılında Beşiktaş'ta oynadığı döneme ilişkin çok çarpıcı bir itirafta bulundu.

BERND SCHUSTER, FATİH TEKKE'YE KÜFÜR ETMİŞ

O dönem Beşiktaş'ın teknik direktörü Bernd Schuster'le yaşadıklarını NTV'ye anlatan Tekke, Sivasspor'la oynadıkları maç sonrası Alman çalıştırıcının, kendisine maç esnasında yaşanan bir pozisyon nedeniyle kızdığını ve odasına çağırarak İngilizce küfürler ettiğini ifade etti. Hocanın tavrına şaşırdığını söyleyen genç teknik adam, "Orada yüz yüze geldik. Keşke kafa atsaydım. Güzel olurdu" şeklinde konuştu.

Fatih Tekke'den yıllar sonra gelen itiraf: Keşke kafa atsaydım. Güzel olurdu

Son Dakika Spor Fatih Tekke'den yıllar sonra gelen itiraf: Keşke kafa atsaydım. Güzel olurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Mitra'dan Setenay'a: Melisa Aslı Pamuk yepyeni bir role hazırlanıyor 14:45 Mitra'dan Setenay'a: Melisa Aslı Pamuk yepyeni bir role hazırlanıyor Hasan Can Kaya'ya Belediye'den kahkaha attıran cevap: Seni de bekleriz bebiş 14:35 Hasan Can Kaya'ya Belediye'den kahkaha attıran cevap: Seni de bekleriz bebiş Cezaevinden yeni çıkan adam, eski karısını dövüp saçlarını kesti 14:21 Cezaevinden yeni çıkan adam, eski karısını dövüp saçlarını kesti
Altın ve Para Piyasalar Uzmanından farklı yorum: Gram altında 585-590 liraya düşebilir 14:00 Altın ve Para Piyasalar Uzmanından farklı yorum: Gram altında 585-590 liraya düşebilir Osman Kavala Gezi Davası'nın ikinci duruşmasına katılmadı 13:35 Osman Kavala Gezi Davası'nın ikinci duruşmasına katılmadı Aşk belgelendi! Oyuncu Melisa Şenolsun ile Ekin Mert Daymaz, el ele görüntülendi 12:35 Aşk belgelendi! Oyuncu Melisa Şenolsun ile Ekin Mert Daymaz, el ele görüntülendi
Meral Akşener'den suç örgütü lideri Sedat Peker açıklaması: Sen nelere kadirmişsin 12:12 Meral Akşener'den suç örgütü lideri Sedat Peker açıklaması: Sen nelere kadirmişsin Müslüme vakasında her detay mide bulandırıcı! Dede, 14 yaşındaki ablanın da öz babası çıktı! 11:42 Müslüme vakasında her detay mide bulandırıcı! Dede, 14 yaşındaki ablanın da öz babası çıktı!
Advertisement