Fenerbahçe, Altyapısından Yetişen Oğuz Kağan Güçtekin ile Sözleşme İmzaladı - Son Dakika
Spor

Fenerbahçe, Altyapısından Yetişen Oğuz Kağan Güçtekin ile Sözleşme İmzaladı

Fenerbahçe, altyapısından yetişen Oğuz Kaan Güçtekin ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. 6 Nisan 1999 doğumlu olan oyuncu orta sahada görev yapıyor.

28.09.2018 20:38  Güncelleme: 22:24
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Fenerbahçe, genç yeteneği Oğuz Kaan Güçtekin ile 5 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, imza sonrası Fenerbahçe Televizyonuna şöyle konuştu:

"Gerçekten çok harika bir hikaye. 8 yaşından beri Fenerbahçe'deymiş, yani 11 senedir Fenerbahçe'de. Altyapı olsun, A Takıma katılması olsun ve şu an imzaladığı profesyonel sözleşme olsun gerçekten harika bir hikaye. Elbette ki şu an ondan çok büyük beklentilerimiz var diyemem ama çok büyük umutlarımız var. Çok yetenekli ve genç bir oyuncu. Bizim için büyük bir gelecek ifade ediyor."

Fenerbahçe, Altyapısından Yetişen <a class='keyword-sd' href='/oguz-kagan-guctekin/' title='Oğuz Kağan Güçtekin'>Oğuz Kağan Güçtekin</a> ile Sözleşme İmzaladı

"FENERBAHÇE AŞIĞIYDIK, TRİBÜNDEN GELİYORUZ"

Oğuz Kağan Güçtekin ise "Bu yeni yapılanmanın içerisinde şans bulduğum için çok mutlu ve gururluyum. Şimdi daha çok çalışacağım. Fenerbahçe'ye daha çok faydalı olmaya çalışacağım. Fenerbahçe aşığıydık, tribünden geliyoruz. Çok mutlu ve gururluyum. Her zaman daha çok çalışacağız. Fenerbahçe'ye faydalı olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım." dedi.

Fenerbahçe, Altyapısından Yetişen Oğuz Kağan Güçtekin ile Sözleşme İmzaladı

Son Dakika Spor Fenerbahçe, Altyapısından Yetişen Oğuz Kağan Güçtekin ile Sözleşme İmzaladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Refo: İşte bunlar benim ülkemde çok güzel şeyler bir Beşiktaşlı olarak tebrik ediyorum... 7 0 Yanıtla
  • Zaza: Fenerbahçe kariyerinde alt yapıdan yetişen ilk futbolcu o da ne olacak belli değil 0 2 Yanıtla

Advertisement