Fenerbahçe'de gitme sırası Dirar'a geldi! Sözleşmesinin feshi için görüşmelere başlandı - Son Dakika

Fenerbahçe'de gitme sırası Dirar'a geldi! Sözleşmesinin feshi için görüşmelere başlandı

22.08.2021 19:10

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken takımdan gönderilmesi planlanan futbolcularla da yollar tek tek ayrılıyor. Sarı-lacivertliler, Ozan Tufan ve Mame Thiam'ın ardından Nabil Dirar'a da veda etmeye hazırlanıyor. Fenerbahçe yönetimi, 1 yıl daha sözleşmesi devam eden futbolcunun parasını peşin olarak istemesi üzerine sözleşmesinin fesih görüşmelerinde orta yolu bulmaya çalışıyor.

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın raporu doğrultusunda kadroda düşünülmeyen isimlerle yollar ayrılmaya başlandı. Sarı-lacivertli yönetim, kadroda kendine yer bulamayan Nabil Dirar'la sözleşmesinin feshedilmesi için görüşmelere başladı.

ORTA YOL BULUNMAYA ÇALIŞILIYOR

Milliyet'in haberine göre; Herhangi bir teklifin olmadığı Dirar'ın sözleşmesinin bitmesine 1 yıl daha var. Faslı futbolcu bu sebepten dolayı 1 yıllık parasını peşin olarak istiyor. Sarı-lacivertli yönetim de sözleşmenin feshi için orta yolu bulmaya çalışıyor.

YORUMLAR
500
Fenerbahçe unutmuyor, unutturmuyor! 3 Temmuz 2011'in yıl dönümünde yayınlanan video büyük ses getirdi Fenerbahçe unutmuyor, unutturmuyor! 3 Temmuz 2011'in yıl dönümünde yayınlanan video büyük ses getirdi Fenerbahçe'den gece yarısı 5 yıldız hamlesi! Sosyal medyada hesaplarındaki profil fotoğrafları değişti Fenerbahçe'den gece yarısı 5 yıldız hamlesi! Sosyal medyada hesaplarındaki profil fotoğrafları değişti Ferdi Kadıoğlu'ndan Partizan maçı sonrası Jorge Jesus sözleri! Takımın taktiğini anlattı Ferdi Kadıoğlu'ndan Partizan maçı sonrası Jorge Jesus sözleri! Takımın taktiğini anlattı

Son Dakika Spor Fenerbahçe'de gitme sırası Dirar'a geldi! Sözleşmesinin feshi için görüşmelere başlandı - Son Dakika


Advertisement