Fenerbahçe, Gençlerbirliği ile el sıkıştı! Arda Güler'in bonservisindeki yüzde 20'lik pay alınıyor - Son Dakika

Fenerbahçe, Gençlerbirliği ile el sıkıştı! Arda Güler'in bonservisindeki yüzde 20'lik pay alınıyor

09.12.2022 18:59

Fenerbahçe, Gençlerbirliği ile Arda Güler'in bonservisindeki yüzde 20'lik pay için 2.5 milyon euroya anlaştı. Genç yıldız adayı tamamen sarı-lacivertlilerin futbolcusu olacak.

Fenerbahçe, harika çocuk Arda Güler'in bonservisindeki yüzde 20'lik payı da bünyesine katıyor. Sarı-Lacivertliler, Gençlerbirliği ile son kez görüştü ve yüzde 20'lik pay için 2.5 milyon euroya uzlaşma sağladı.

TRANSFER TAHTASI AÇILACAK

Transfer tahtası kapatılan Gençlerbirliği, Arda Güler'den gelen parayla bu problemi çözecek. Ancak Gençlerbirliği'nin Arda'nın bonservisinde artık payı kalmayacak.

Pahalı bir mutlu son! Fenerbahçe'nin Arda Güler için yapacağı ödeme dudak uçuklattı

34 DAKİKADA 2 GOL ATTI

Bu sezon Fenerbahçe'de beklediği süreleri bulamayan Arda, görev aldığı dönemde hayli verimli oldu. 17 yaşındaki futbolcu ligde 5 maçta forma giyip 2 gol kaydetti. Arda ligde sadece 34 dakika şans buldu.

YORUMLAR
500
'Ali Koç, Hasan Can Kaya'ya katılsın' diyen yorumcu Bışar Özbey sonrasında söyledikleriyle sınırı aştı 'Ali Koç, Hasan Can Kaya'ya katılsın' diyen yorumcu Bışar Özbey sonrasında söyledikleriyle sınırı aştı SPOR Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'un açıklamaları SPOR Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'un açıklamaları

Son Dakika Spor Fenerbahçe, Gençlerbirliği ile el sıkıştı! Arda Güler'in bonservisindeki yüzde 20'lik pay alınıyor - Son Dakika


Advertisement