Fred Rutten: Karşımızdaki Oyuncular... - Son Dakika

Fred Rutten: Karşımızdaki Oyuncular...

Fred Rutten: Karşımızdaki Oyuncular...
Son Güncelleme: 07.08.2014 12:31

Feyenoord teknik patronu, Beşiktaş karşısında aldıkları yenilgi sonrasında iki takım arasındaki tecrübe farkını işaret etti.

Feyenoord Teknik Direktörü Fred Rutten, Beşiktaş'a 3-1 yenildikleri UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında kişisel hatalar yaptıklarını söyledi.

Fred Rutten, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, geçen hafta Rotterdam'da oynadıklarınabenzer bir maç olduğunu belirterek, "İyi oynadığımızı düşünüyorum. Kişisel birtakım hatalar yapıldı. 1-0 olduktan sonra da maç elimizden gitti" dedi.

İlk maça göre daha iyi mücadele ettiklerini belirten Hollandalı teknik adam, "19 yaşında birkaç oyuncumuz vardı. Gençler ve  kişisel hatalar yaptılar. Beşiktaş bizden daha tecrübeliydi. İlk golün ofsayt olduğunu düşünüyorum. Karşımızdaki oyuncular bizlere göre daha profesyoneldi" diye konuştu.

Atatürk Olimpiyat Stadı'yla ilgili düşünceleri sorulan Rutten, "İyi bir stat olduğunu düşünüyorum. Dolu olduğunda iyi bir atmosfer yaşanıyor. Statla ilgili olumsuz bir düşüncem yok. Ayrıca bizleri çok çok iyi ağırladınız o nedenle teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Kaynak: Goal.Com

Son Dakika Spor Fred Rutten: Karşımızdaki Oyuncular... - Son Dakika


Advertisement