Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Galatasaray Başkanı Elmas bizzat görüştü! 4 yabancı futbolcu ile yollar ayrılıyor - Son Dakika

Galatasaray Başkanı Elmas bizzat görüştü! 4 yabancı futbolcu ile yollar ayrılıyor

Galatasaray Başkanı Burak Elmas düzenlediği basın toplantısında takımdan ayrılmasını istediği futbolcularla bizzat görüşme yaptığını söyledi. Burak Elmas ayrılacak futbolcularla ilgili yaptığı açıklamada, "Takımdan ayrılması mecbur olan oyuncularımızın bazılarıyla bire bir ben görüştüm, başkan olarak bu tebligatları ben yaptım" demişti. Elmas'ın görüşme gerçekleştirdiği bu futbolcuların Falcao, Diagne, Babel ve Sofiane Feghouli olduğu öğrenildi.

20.07.2021 - 10:59,  Güncelleme: 11:04

Galatasaray'da yüksek maliyetli 4 futbolcuyla yollar ayrılıyor. Başkan Burak Elmas'ın basın toplantısında, "Takımdan ayrılması mecbur olan oyuncularımızın bazılarıyla bire bir ben görüştüm, başkan olarak bu tebligatları ben yaptım" dediği futbolcuların isimleri belli oldu.

EN YÜKSEK MAAŞI ALAN 5 FUTBOLCUDAN 4'Ü GİDİYOR

Sporx'in haberine göre; Başkan Elmas'ın bire bir görüşme yaptığı 4 ismin Galatasaray'ın en yüksek maaş alan 5 futbolcusundan 4'ünün olduğu belirlendi. O isimler; Falcao, Diagne, Babel, Sofiane Feghouli,

4 futbolcunun maliyeti:

  • Falcao: 5 milyon euro
  • Feghouli: 3.85 milyon euro
  • Babel: 2.5 milyon euro
  • Diagne: 2.4 milyon euro

BURAK ELMAS NE DEMİŞTİ?

Burak Elmas ayrılacak futbolcularla ilgili yaptığı açıklamada, "Takımdan ayrılması mecbur olan oyuncularımızın bazılarıyla bire bir ben görüştüm, başkan olarak bu tebligatları ben yaptım. Sayısını söylemeyeyim, futbolcularımıza saygısızlık olmasın ama durum bu" ifadelerini kullanmıştı.

Son Dakika Spor Galatasaray Başkanı Elmas bizzat görüştü! 4 yabancı futbolcu ile yollar ayrılıyor - Son Dakika


Advertisement