Galatasaray camiasında başkanlık seçimi iptal mi edilecek? - Son Dakika

Galatasaray camiasında başkanlık seçimi iptal mi edilecek?

28.04.2022 18:08

Galatasaray'da 30 Nisan'da gerçekleştirilmesi planlanan başkanlık seçiminin iptal edilmesi yeniden gündeme geldi. Kulüp üyesi Fırat Develioğlu'nun, seçimin iptali için İstinaf Mahkemesi'ne başvurduğu öğrenilirken kararın kısa süre içerisinde çıkması bekleniyor.

Galatasaray'da seçim krizi devam ediyor. Kulüp üyesi Fırat Develioğlu'nun başkanlık seçiminin iptali için İstinaf Mahkemesi'ne başvurması gündeme bomba gibi düştü.

SEÇİMİN YAPILIP YAPILMAYACAĞI GÖRÜŞÜLÜYOR

Cumhuriyet'te yer alan habere göre, Galatasaray üyesi Fırat Develioğlu, sarı-kırmızılı kulüpte seçimin 30 Nisan'da yapılmaması için İstinaf Mahkemesi'ne başvurdu. 4. Hukuk Dairesi'nin, Galatasaray'daki seçimin yapılıp yapılmayacağını görüştüğü öğrenildi. Kararın kısa süre sonra Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi'ne (UYAP) düşmesi bekleniyor.

YORUMLAR
500
Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Süper Lig'de 3, 4 ve 5. haftanın programı açıklandı Süper Lig'de 3, 4 ve 5. haftanın programı açıklandı Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarını tamamladı Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarını tamamladı

Son Dakika Spor Galatasaray camiasında başkanlık seçimi iptal mi edilecek? - Son Dakika


Advertisement