Galatasaray camiasının önde gelen isimleri seçime katıldı - Son Dakika

Galatasaray camiasının önde gelen isimleri seçime katıldı

19.06.2021 12:08

- Galatasaray camiasının önde gelen isimleri seçime katıldı Galatasaray Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'na sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimleri katılım gösteriyor.

- Galatasaray camiasının önde gelen isimleri seçime katıldı

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'na sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimleri katılım gösteriyor. Eski başkanlardan Faruk Süren ve Dursun Özbek, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Hakan Ünsal gibi isimler oy vermek için Galatasaray Lisesi'ne geldi. Başkan adayları da oy kullanma esnasında lise bahçesinde üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Galatasaray'ın 38. başkanı belli oluyor. Sarı-kırmızılı kulübün seçimli olağan gelen kurulu saat 10.00'da başladı. Saat 15.00'te sona erecek oy verme işlemi için Galatasaray camiasının önde gelen isimleri oylarını kullanmak için erken saatlerde Galatasaray Lisesi'ne geldi. Sarı-kırmızılıların eski başkanlarından başkanı Faruk Süren ile Dursun Özbek, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Hakan Ünsal, Gökhan Zan'ın yanı sıra pek çok tanınmış sima sandıklarına giderek oy verdi.

Ayrıca başkan adayları Metin Öztürk, İbrahim Özdemir, Burak Elmas, Yiğit Şardan ile Eşref Hamamcıoğlu lise bahçesinde üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Yiğit Şardan'ın listesinde bulunan Abdurrahim Albayrak'ın, oy kullanmaya gelen üyeleri karşılayarak tek tek selamlaşması da dikkat çekti.

YORUMLAR
500
Dursun Özbek: 'Takviye yapmamız gereken alanlar olduğunu düşünüyorum' Dursun Özbek: 'Takviye yapmamız gereken alanlar olduğunu düşünüyorum' Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu Açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu Açıklaması Dursun Özbek: 'Takviye yapmamız gereken alanlar olduğunu düşünüyorum' Dursun Özbek: 'Takviye yapmamız gereken alanlar olduğunu düşünüyorum'
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Galatasaray camiasının önde gelen isimleri seçime katıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş