Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Galatasaray Futbolcuları Şampiyonluk Sonrası Konuştu - Son Dakika

Galatasaray Futbolcuları Şampiyonluk Sonrası Konuştu

Galatasaray futbolcuları, şampiyonluk sonrası özel açıklamalarda bulundular. Emre Taşdemir, Okan Kocuk, Barış Alper Yılmaz, Kazımcan Karataş ve Bafetimbi Gomis, takımın başarısını ve duygularını paylaştılar.

Galatasaray Futbolcuları Şampiyonluk Sonrası Konuştu
05.06.2023 - 01:57,  Güncelleme: 01:59
özel açıklamalarda bulundular.

Futbolcuların öne çıkan sözleri şöyle;

EMRE TAŞDEMİR: Bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bu şampiyonluğu hak ettik. Çok mutluyuz.OKAN KOCUK: Muslera çok önemli bir kaleci. Onunla geçirdiğim antrenmanlar çok değerliydi. Bu şampiyonluk taraftarımıza ve camiamıza hayırlı olsun. İnşallah Galatasaray için daha niceleri gelir. BARIŞ ALPER YILMAZ: Galatasaray'a hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum. Galatasaray ve Türk futbol tarihine geçtiğimiz için çok mutluyum. Bu şampiyonluk önce aileme, sonra da taraftarımıza armağan olsun.KAZIMCAN KARATAŞ: Şampiyon olduk, bunun daha ötesi yok, çok mutluyuz. Hocam görev verdiği sürece elimden geleni yapmaya çalıştım ve yaptığımı da düşünüyorum. Hedefim milli takım.

BAFETİMBİ GOMİS: Başlangıçtan sona ana kadar harika bir yıl geçirdiğimizi söyleyebilirim. Zor zamanlar geçirdiğimiz dönemler oldu. Ama bu dönemleri takım olarak iyi idare ettik. Şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz.

- İstanbul
Kaynak: DHA
YORUMLAR

Son Dakika Spor Galatasaray Futbolcuları Şampiyonluk Sonrası Konuştu - Son Dakika


Advertisement