Galatasaray'ı Yıkan Haber - Son Dakika
Spor

Galatasaray'ı Yıkan Haber

Galatasaray\'ı Yıkan Haber

Galatasaray'ın sağ bek hedefindeki isim için açıklama!

13.05.2017 17:20

Galatasaray'ın sağ bek hedefi Ankersen için açıklama! Uzun süredir sağ bekte istediği transferi gerçekleştiremeyen Galatasaray'ın gündemindeki Peter Ankersen takımında kalıyor.

Kopenhag formasıyla başarılı bir sezon geçiren Peter Ankersen'in transferine teknik direktör Stale Solbakken izin vermiyor.

Galatasaray'ın yanı sıra Valencia, Marsilya ve Newcastle United'ın da gündeminde olan başarılı sağ bek için menajeri Hasan Çetinkaya Danimarka basınına açıklamalarda bulundu. Çetinkaya yaptığı açıklamada Solbakken'in Ankersen'i bırakmak istemediğini söyledi ve "Peter iki sezondur Kopenhag'da ve gelecek yıl planlarında da yer alıyor. Birçok büyük kulüp kendisiyle ilgileniyor. Stale Solbakken sözünde duran bir insan. Daha önce dediği gibi Peter'in ayrılmasını istemeyecek" ifadelerini kullandı.

Hasan Çetinkaya eğer çok iyi bir teklif gelirse ayrılma olasılığının olduğunu da "Sonuç olarak Stale her zaman en iyi oyuncuları kadrosunda tutmak istiyor. Ancak kulübe gerçekten çok iyi bir teklif gelirse, o zaman bazı olasılıkları düşünecektir" dedi.

Peter Ankersen bu sezon Kopenhag formasıyla 47 maçta görev alırken 3 gol, 12 asistlik bir performans sergiledi. Ankersen'in 2020 yılına kadar kulübü ile sözleşmesi bulunuyor. Sporx

Kaynak: Sporvadisi.com

Son Dakika Spor Galatasaray'ı Yıkan Haber - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement