Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı - Son Dakika

Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı

27.01.2023 20:01

FIFA Hakemler Komitesi'nde başkanlık görevini yapan efsane eski hakem Pierluigi Collina'nın gençlik fotoğrafı büyük ilgi gördü. Saçsız haliyle hafızalara kazınan Collina'nın gençlik yıllarına ait saçlı fotoğrafı futbolseverlerden beğeni topladı.

Aktif hakemlik yaptığı dönemde futbolcular ve teknik direktörlerin büyük saygısını kazanan İtalyan Pierluigi Collina tarzıyla da dikkatleri çekiyordu. Saha içinde saçsız ve sert mizacıyla bilinen Collina'nın yıllar öncesine ait bir fotoğrafı büyük ses getirdi.

SAÇLI HALİ İLGİ GÖRDÜ

FIFA Hakemler Komitesi'nde başkanlık görevini yapan Pierluigi Collina'nın 1991 yılında Serie A'daki ilk maçına çıkmadan önce çekildiği iddia edilen fotoğrafında saçlı olduğu görülüyor. Eski hakemin saçlı haliyle ilk kez karşılaşan futbolseverler fotoğrafa büyük ilgi gösterdi.

Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı

ERKEN YAŞTA SAÇLARINI KAYBETTİ

Bir hastalık nedeniyle saçlarını erken yaşta kaybeden Pierluigi Collina, bu hastalığın kendisi için bir hediye olduğunu ve bu tarzıyla hafızalara kazındığını belirtmişti.

Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı
YORUMLAR
500
Premier Lig yönetiminden müslüman futbolculara jest, iftar vaktinde maça ara verilecek Premier Lig yönetiminden müslüman futbolculara jest, iftar vaktinde maça ara verilecek Cenk Tosun: 'Beşiktaş'ta kalıyorum' Cenk Tosun: 'Beşiktaş'ta kalıyorum' Tıp öğrencileri, 'yılın en başarılı kadın spor takımı' olarak A Milli Kadın Futbol Takımı'nı seçti Tıp öğrencileri, 'yılın en başarılı kadın spor takımı' olarak A Milli Kadın Futbol Takımı'nı seçti

Son Dakika Spor Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement