Hakan Çalhanoğlu ve Ragnick vaadinde bulunmuştu! İbrahim Özdemir'in hayali 7. sandıkta sona erdi - Son Dakika

Hakan Çalhanoğlu ve Ragnick vaadinde bulunmuştu! İbrahim Özdemir'in hayali 7. sandıkta sona erdi

19.06.2021 17:36

Galatasaray'da başkan adayı İbrahim Özdemir ilk 7 sandıkta diğer rakiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Eşref Hamamcıoğlu ilk 7 sandıkta 422, Burak Elmas 252, Metin Öztürk 237, Yiğit Şardan 122 oy alırken, Özdemir ise ancak 28 oy toplayabildi. Öte yandan Özdemir için 7. sandıktan hiç oy çıkmadı.

İbrahim Özdemir'in için seçim erken bitti. Galatasaray'daki heyecanlı yarışta ilk 7 sandığa Eşref Hamamcıoğlu damgasını vurdu. Hamamcıoğlu'nun en yakın takipçisi Burak Elmas oldu. Eşref Hamamcıoğlu ilk 7 sandıkta 422, Burak Elmas 252, Metin Öztürk 237, Yiğit Şardan 122 oy alırken, Özdemir 28 oy toplayabildi. Özdemir için 7. sandıktan hiç oy çıkmadı.

VAATLERİ HAKAN VE RAGNİCK'Tİ

Özdemir, seçilmesi halinde Hakan Çalhanoğlu ve Ralf Ragnick'i getireceğini vadetmişti. Ancak seçim kendisi için çok erken sonuçlandı. Özdemir, Ragnick'le prensipte anlaştığını ve haber beklediğini ifade etmişti ama bu hayaller suya düştü.

YORUMLAR
500
Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Galatasaray-Giresunspor maçının ardından Galatasaray-Giresunspor maçının ardından Bitexen Giresunspor maçının ardından Bitexen Giresunspor maçının ardından

Son Dakika Spor Hakan Çalhanoğlu ve Ragnick vaadinde bulunmuştu! İbrahim Özdemir'in hayali 7. sandıkta sona erdi - Son Dakika


Advertisement