Amatör Futbol Takımı Oyuncuları, Hakemleri Oturarak Protesto Etti - Son Dakika
Spor

Amatör Futbol Takımı Oyuncuları, Hakemleri Oturarak Protesto Etti

Amatör Futbol Takımı Oyuncuları, Hakemleri Oturarak Protesto Etti

Kırklareli'de amatör futbol takımı oyuncuları, hatalı karar verdiğini öne sürdükleri bazı hakemleri protesto için başlama vuruşunda bir dakika oturma eylemi yaptı.

19.01.2015 15:31  Güncelleme: 16:33
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Birinci Amatör Lig takımı Kofçaz Serhad Spor'un futbolcuları, maçlarda zaman zaman hatalı karar verdiğini öne sürdükleri bazı hakemleri protesto için maçın başlama vuruşuyla bir dakika oturma eylemi yaptı.

Kofçaz Serhad Spor ve Emirspor, Vali Mustafa Yaman Spor Tesisleri'nde oynanacak lig maçı için sahaya çıktı. Hakemin başlama düdüğü çalması ile Kofçaz Serhad Sporlu futbolcular oturarak, maçlarda zaman zaman hatalı karar verdiğini iddia ettikleri bazı hakemleri protesto etti.

RAKİP TAKIM DA DESTEK VERDİ

Rakip takım oyuncuları da bu sürede aralarında pas yaparak, arkadaşlarına destek verdi. Yaklaşık 1 dakika süren eylemin ardından maç devam etti.

Kofçaz Serhad Spor Kulübü Genel Kaptanı Emre Karaman, gazetecilere, hakemlerin bazen dikkatsizce karar verdiğini ileri sürdü.

Futbolcuların da kendilerine yakışır şekilde bu durumu protesto ettiğini belirten Karaman, hakemlerin daha dikkatli olmalarını istedi.

Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Amatör Futbol Takımı Oyuncuları, Hakemleri Oturarak Protesto Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement