Her iki takımı şaşırtan olay! Rakibin attığı gole sevinen futbolcuya soruşturma - Son Dakika

Her iki takımı şaşırtan olay! Rakibin attığı gole sevinen futbolcuya soruşturma

18.10.2021 14:50

Ukrayna 2. Ligi'nde futbol tarihinde görülmemiş olay yaşandı. Kremin Kremenchuk oyuncusu Vitaliy Boyko, Uzhgorod maçında rakibin attığı golden sonra sevinirken kameralara yansıdı. Bu görüntüler için, "Sevinç değil, kızgınlıktı" diyen futbolcu kimseyi ikna edemedi. Ukrayna Futbol Federasyonu, bu futbolcu hakkında soruşturma başlattı.

Ukrayna'da akılamaz bir olay yaşandı. Kremin Kremenchuk'un oyuncusu Vitaliy Boyko, takımının Uzhgorod ile oynadığı lig maçında rakibin attığı golden sonra sevinirken kameralara yakalandı.

Böyle şey ne görüldü ne de duyuldu! Rakibin attığı gole sevinen futbolcuya soruşturma

SORUŞTURMA AÇILDI

NTV Spor'un aktardığı habere göre; Bu görüntüler Ukrayna'da büyük sükse yaratırken, Ukrayna Futbol Federasyonu'nun Etik Komitesi oyuncu hakkında soruşturma başlattı. Şike şüphesi ile taranan oyuncudan bir kanıt elde edilemedi.

Boyko daha sonra yaptığı açıklamada "O bir sevinç değil, kızgınlıktı. Belki de yorgunluk etkisi ile bunu tam gösteremedim" dedi.

Böyle şey ne görüldü ne de duyuldu! Rakibin attığı gole sevinen futbolcuya soruşturma
Her iki takımı şaşırtan olay! Rakibin attığı gole sevinen futbolcuya soruşturma

Son Dakika Spor Her iki takımı şaşırtan olay! Rakibin attığı gole sevinen futbolcuya soruşturma - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul'da yağmur ve fırtına etkisini bugün de sürdürecek! 09:15 Son Dakika: İstanbul'da yağmur ve fırtına etkisini bugün de sürdürecek! Okuldan dönen çocuk, köpeklerin saldırısına uğradı 09:13 Okuldan dönen çocuk, köpeklerin saldırısına uğradı Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı 08:40 Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı İstanbul Boğazı'nda lodos sebebiyle kıyıya oturan gemi, su alarak battı 08:26 İstanbul Boğazı'nda lodos sebebiyle kıyıya oturan gemi, su alarak battı Dibeybe'nin adaylığının iptali 08:17 Dibeybe'nin adaylığının iptali "iç savaş" tehlikesini gündeme getirdi Son Dakika: İstanbul dahil 10 ilde fırtına önlemi! Okullar tatil edildi, bazı kamu personelleri izinli sayılacak 07:30 Son Dakika: İstanbul dahil 10 ilde fırtına önlemi! Okullar tatil edildi, bazı kamu personelleri izinli sayılacak
İstanbul'da korkutan görüntüler! Fırtına, bir binanın çatısını kağıt gibi uçurdu 16:46 İstanbul'da korkutan görüntüler! Fırtına, bir binanın çatısını kağıt gibi uçurdu Fatih Terim, son yolculuğuna uğurlanan Mustafa Cengiz'in cenaze törenine katıldı 16:22 Fatih Terim, son yolculuğuna uğurlanan Mustafa Cengiz'in cenaze törenine katıldı
Advertisement