Gözlemci, Hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 Verdi - Son Dakika

Gözlemci, Hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 Verdi

25.02.2014 16:47
Gözlemci, Hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 Verdi

Gözlemci Sebahattin Şahin, Fenerbahçe - Elazığspor maçında skandal kararlara imza atan hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 puan verdi.

Elazığ Atatürk Stadı'nda oynanan karşılaşmanın gözlemcisi Sebahattin Şahin'in Göçek'e verdiği notun 7.8 olduğu öğrenildi. Bu not karşılaşmanın hakeminin "bariz ve önemli bir hata yaptığı" anlamına geliyor. O hata ise Cristian'a kırmızı kart göstermesi.

YARDIMCIYA UYDU

Karşılaşmasının 58. dakikasında, Cristian Baroni Onur Ayık'a yaptığı müdahalenin ardından kırmızı kartla cezalandırıldı. Pozisyonda yardımcı hakem Kemal Yılmaz, "Cristian kalkarken tekme attı" dedi. Göçek de bu uyarıya uyup o pozisyonda kırmızı kart verdi. Bu hatayı yapmasaydı Göçek'in notu "Tatminkar. Geliştirilecek önemli noktalar" anlamına gelen 8.0-8.2 olacaktı.

EN AZ 3 HAFTA MAÇ YOK

Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışında çok önemli 2 puan kaybettiği maçta gösterdiği performans sonucu Hakem Göçek'in en az 3 hafta dinlendirilmesi beklenirken, bir daha Fenerbahçe karşılaşmasında görev alması da zor görünüyor.

Gözlemci, Hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 Verdi
Gözlemci, Hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 Verdi
YORUMLAR
500
Jose Sosa'dan şaşırtan karar! Uçak biletini son anda yaktı, Türkiye'de kalıyor Jose Sosa'dan şaşırtan karar! Uçak biletini son anda yaktı, Türkiye'de kalıyor Ahmet Nur Çebi: 'Seneye o hakemler burada olursa...' Ahmet Nur Çebi: 'Seneye o hakemler burada olursa...' Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Metin Aşık, kabri başında anıldı Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Metin Aşık, kabri başında anıldı
Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Gözlemci, Hakem Hüseyin Göçek'e 7.8 Verdi - Son Dakika


Advertisement