İnegölspor Yeni Yönetiminde Görev Bölümü - Son Dakika
Spor

İnegölspor Yeni Yönetiminde Görev Bölümü

İnegölspor Yeni Yönetiminde Görev Bölümü

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden İnegölspor’un genel kurul toplantısında göreve gelen Timur Erezsarı, başkanlığındaki yeni yönetim kurulu aralarında görev bölümü gerçekleştirdi.

25.05.2016 14:45

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden İnegölspor'un genel kurul toplantısında göreve gelen Timur Erezsarı, başkanlığındaki yeni yönetim kurulu aralarında görev bölümü gerçekleştirdi.

İki dönemdir kulüp başkanlığı görevini yürüten Eşref Güç'ün yeniden aday olmadığı Sani Konukoğlu Konferans Salonu'ndaki genel kurulda seçimlere tek aday olarak giren Timur Erezsarı, genel kurula katılan üyelerin oybirliği ile başkanlık görevine getirildi. İki yıl süreyle görev yapacak olan yeni yönetim, genel kurulun ardından gerçekleştirdikleri ilk toplantıda aralarında görev dağılımını yaptı.

Basın sözcüleri Serdar Nalcı ve Osman Yavuz ile birlikte kulüpte basın toplantısı düzenleyerek görev dağılımı açıklayan İnegölspor Basın Sözcüsü Çetin Yalanız, "Bildiğiniz üzere dün akşam kongremiz yapıldı. Bir kez daha söyleyeyim ki, hem kongre üyelerinin, hem eski başkanlarımızın, hem İnegöl'e gönül vermiş İnegölsporlu kardeşlerimizin katılımının fazla olması bizi tabii ki gururlandırdı. Şöyle ki böyle bir kongreden ve tek aday olarak bayrağı devralmamız bizi onurlandırdı. Ayrıca kongrenin bu denli ilgili ve katılımın fazla olması bizden beklentinin daha fazla olduğunu göstermektedir. Biz de bu beklentiyi karşılamak için kongre sonrası ilk toplantımızı yaptık ve çalışmalarımıza başladık. İlk olarak görev dağılımımızı yaptık" dedi.

Görev dağılımını açıklayan Yalanız, "Yönetim kurulunda Başkan Timur Erezsarı, As Başkan Mehmet Döngel, Başkan Yardımcıları Adnan Oran, Nurettin Aydemir ve Metin Ungan, Futbol Şube Sorumluları Deniz Erdem, Volkan Kaplan ve Hüseyin Kurt, Federasyon Temsilcileri Serhat Kılınç ve Erkan Uysal, Basın Sözcüleri Çetin Yalanız, Serdar Nalcı ve Osman Yavuz, Mali İşler Sorumlusu Cemal Aktürk, Tesis Sorumluları Mahmut Durmuş, Serdar Yiğit ve Taraftar Sorumlusu Serkan Yentürk. Transfer Komitemiz ise As Başkan Mehmet Döngel, Başkan Yardımcısı Metin Ungan, Futbol Şube Sorumluları Deniz Erdem ve Volkan Kaplan ile Hüseyin Kurt'tan oluşmaktadır. Yapılan görevlendirme ve çok değerli yönetici arkadaşlarımızın üstlendiği bu görevleri fazlasıyla yerine getireceğine eminiz. İnegölspor'umuzu hak ettiği yere Allah'ın izniyle hep birlikte getireceğiz. Biz dünkü kongreden aldığımız yetkiyi 2 yıl boyunca gururla, onurla ve şerefle inşallah tamama erdireceğiz. İnegölspor'umuzu hak ettiği yere getireceğiz" dedi. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor İnegölspor Yeni Yönetiminde Görev Bölümü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement