İsimler tek tek belli oluyor! Abdurrahim Albayrak'ın Galatasaray başkanlığına aday olduğu doğrulandı - Son Dakika

İsimler tek tek belli oluyor! Abdurrahim Albayrak'ın Galatasaray başkanlığına aday olduğu doğrulandı

31.03.2022 17:24

Galatasaray'da başkanlık seçimine kısa bir süre kala adaylar belli olmaya başladı. Metin Öztürk'ün ardından Abdurrahim Albayrak da adaylık için çalışmalara başladığını duyurdu. Albayrak, "Adaylık için bir çalışma yapıyorum. Şimdilik bu kadarını söyleyeyim. Çalışmam var." dedi.

Başkan Burak Elmas ve yönetiminin ibra edilmemesinin ardından Galatasaray'da seçim kararı alındı. Sarı-kırmızılı kulüpte Metin Öztürk'ün ardından Abdurrahim Albayrak da adaylık çalışmalarına başladığını duyurdu.

Kulislerdeki dedikodu doğru çıktı! Abdurrahim Albayrak, Galatasaray başkanlığına aday oluyor
Fatih Terim-Abdurrahim Albayrak

"ADAYLIK İÇİN ÇALIŞMA YAPIYORUM"

Sabah'ta yer alan habere göre Abdurrahim Albayrak, "Adaylık için bir çalışma yapıyorum. Şimdilik bu kadarını söyleyeyim. Çalışmam var" ifadelerini kullandı." Galatasaray'da başkanlık seçimi için ilk kurul 23 Nisan'da toplanacak. Burada çoğunluk sağlanamaz ise sarı-kırmızılı camia 30 Nisan'da sandığa gidecek.

YORUMLAR
500
Sinan Engin cümlesinin sonunda yüklem olarak küfür kullanmaktan son anda döndü Sinan Engin cümlesinin sonunda yüklem olarak küfür kullanmaktan son anda döndü Giresunsporlu futbolcular, maç sonu soyunma odasında Galatasaray'a gönderme yaptı Giresunsporlu futbolcular, maç sonu soyunma odasında Galatasaray'a gönderme yaptı Recep Uçar: 'Pozisyonları değerlendirmede yeteri kadar iyi değildik' Recep Uçar: 'Pozisyonları değerlendirmede yeteri kadar iyi değildik'

Son Dakika Spor İsimler tek tek belli oluyor! Abdurrahim Albayrak'ın Galatasaray başkanlığına aday olduğu doğrulandı - Son Dakika


Advertisement