Kayserispor Basın Sözcüsü Mame Thiam'ın Pendikspor'a transferini açıkladı - Son Dakika
Spor

Kayserispor Basın Sözcüsü Mame Thiam'ın Pendikspor'a transferini açıkladı

Kayserispor Basın Sözcüsü Mame Thiam\'ın Pendikspor\'a transferini açıkladı

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Mame Thiam'ın Pendikspor'a transferi konusunda yaptığı açıklamada, Thiam'ın sezon sonunda bedelsiz gitmek yerine devre arasında bir takıma giderek Kayserispor'a para kazandırdığını belirtti. Koç, Thiam'a teşekkür ederek Pendikspor'da başarılar diledi.

11.01.2024 17:11  Güncelleme: 17:15

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Mame Thiam'ın, Pendikspor'a transferi konusunda yaptığı açıklamada, "Kendisi sezon sonu bedelsiz gitmek yerine devre arasında bir takıma giderek Kayserispor'a para kazandırmıştır, bu davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve Pendikspor'da başarılar diliyorum" dedi.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Mame Thiam'ın, Pendikspor'a olduğunu açıkladı. Koç, açıklamasında, "Büyük Kayserispor taraftarı, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan golcü oyuncumuz Mame Baba Thiam ile geçtiğimiz aylarda defaatle sözleşme uzatmak için teklifte bulunduk. Ancak Kayserispor'un yeni dönemde belirlediği ekonomik program çerçevesinde oyuncumuz ile anlaşma sağlayamadık. Kendisi sezon sonu bedelsiz gitmek yerine devre arasında bir takıma giderek Kayserispor'a para kazandırmıştır. Bu davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve Pendikspor'da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Kayserispor Basın Sözcüsü Mame Thiam'ın Pendikspor'a transferini açıkladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement