Kestel Sporla Şenlendi - Son Dakika
Spor

Kestel Sporla Şenlendi

Kestel Sporla Şenlendi

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği spor şenlikleri Kestel´de renkli görüntülere sahne oldu.

06.05.2016 11:16

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği spor şenlikleri Kestel'de renkli görüntülere sahne oldu.

Spor şenliği Kestel Gençlik Hizmetleri Spor Salonu'nda yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şükrü Köse, programın açılışında yaptığı konuşmada, her hangi bir yer ayrımı yapmadan Büyükşehir sınırlarındaki her yere hizmet götürmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Köse, bugün itibari ile yaklaşık 220 bin çocuğa spor yaptırdıklarının ve bu sayının her geçen gün artmasından dolayı ise ayrıca mutluluk duyduklarını dile getirdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak Sağlıklı Kentler ile birlikte sağlıklı nesiller yetiştirmenin idealleri olduğunu söyleyen Köse, yapılan bu faaliyetlerin gençlerin sağlığı açısından çok önemli olduğunun altını çizdi.

Kestel Kaymakamı Ziya Polat, yapılan her şeyin çocuklar için olduğunu vurgularken, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar da Büyükşehir Belediyesi'nin ilçe belediyelerine verdiği önem ve yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Yeni Mahalle İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Zeynep Özbek, İlçe Kaymakamı Ziya Polat tarafından kürsüye davet edilerek şiir okudu. Parkur oyunları ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Action Team Paten ve Bisiklet akrobasi gösterileri ile devam etti.

Etkinlik sonunda başkan vekili Şükrü Köse oyunlara katılan öğrencilere madalyalarını verdi. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Kestel Sporla Şenlendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement