Kerem Aktürkoğlu, Karagümrük maçı sonrası trafikte tartışma yaşadı: Sen Milli Takım oyuncususun - Son Dakika
Spor

Kerem Aktürkoğlu, Karagümrük maçı sonrası trafikte tartışma yaşadı: Sen Milli Takım oyuncususun

Galatasaray'ın Fatih Karagümrük'e 2-0 yenilip Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmesinin ardından dikkat çeken bir olay yaşandı. Sarı-kırmızılı ekibin milli oyuncusu Kerem Aktürkoğlu'nun evine doğru giderken trafikte bir tartışma yaşadığı ve tartıştığı kişinin "Sen Milli Takım oyuncususun" diye bağırdığı görüntüler internete düştü. Sarı-kırmızılı ekipten alınan bilgiye göre tartışmanın maçla bir ilgisinin bulunmadığı öğrenildi.

01.03.2024 09:45  Güncelleme: 10:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Türkiye Kupası Çeyrek Finali'nde Galatasaray evinde Fatih Karagümrük ile karşılaştı. Sarı-kırmızılılar mücadeleden 2-0'lık skorla mağlup ayrıldı ve kupaya veda etti. Mücadele sonrası Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu'nun trafikte bir tartışma yaşadığı ortaya çıktı.

TARAFLAR ARASINDA SİNİRLER OLDUKÇA GERİLDİ

Maçın ardından evine giderken Kerem Aktürkoğlu, trafikte bir tartışma yaşadı. Yıldız futbolcunun aracından indiği görüntülenirken anlık olarak taraflar arasında sinirlerin gerildiği ve sözlü bir tartışma yaşandığı kameralara yansıdı.

Kerem Aktürkoğlu, Karagümrük maçı sonrası trafikte tartışma yaşadı: Sen Milli Takım oyuncususun

"SEN MİLLİ TAKIM OYUNCUSUSUN"

Kerem Aktürkoğlu'nun tartıştığı kişi, "Sen Milli Takım oyuncususun..." ifadelerini kullanırken yıldız futbolcu da "Öyleyim, öyleyim" sözlerini dile getirdi.

Kerem Aktürkoğlu, Karagümrük maçı sonrası trafikte tartışma yaşadı: Sen Milli Takım oyuncususun

KAVGANIN MAÇLA İLGİSİ YOK

Sarı-kırmızılı ekipten alınan bilgiye göre, Kerem Aktürkoğlu, aracı ile yolda ilerlerken trafikteki başka bir araçtaki kişilerle hadise yaşadı. Tartışmanın maçla bir ilgisinin bulunmadığı öğrenildi.

Kerem Aktürkoğlu, Karagümrük maçı sonrası trafikte tartışma yaşadı: Sen Milli Takım oyuncususun

Son Dakika Spor Kerem Aktürkoğlu, Karagümrük maçı sonrası trafikte tartışma yaşadı: Sen Milli Takım oyuncususun - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • Mustafa POLAT: Hep diyorum bu çocuk başta ahlaklı değil. Futbolu ne olursa olsun. (Hoş futbolunda da bir şey yok) 105 72 Yanıtla Okan Demir: Bence sen çok boş yapıyorsun olayı bilmeden sallıyorsun millete 32 62 Mustafa POLAT: Boş yorum olduğunu söylemen için senin sözlerini doldurman gerekiyor. Mesela olayın iç yüzü nedir? Ben Keremin oynadığı veya oyundan alındığı maçlardaki istatistiki bilgi ve kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen çocuğa tavrı ile ilgili söyledim.. 79 11
  • Alperen Umut: Su kereme yapılanların onda biri yeni gelen topçu bozuntularina yapılmadı ( tete Zaha endombele zihec vs ) yazıklar olsun sizin gibi taraftara bir Galatasarayli olarak söylüyorum kerem sezon sonu git başka takıma kardeşim bu taraftar seni haketmiyor 13 10 Yanıtla

Advertisement