Ozan Tufan güzel haberi verdi! Milli futbolcu baba oluyor - Son Dakika

Ozan Tufan güzel haberi verdi! Milli futbolcu baba oluyor

26.10.2021 11:15

Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Ozan Tufan, müjdeyi sosyal medyadan paylaştı. Eşi Rojin, kişisel Instagram hesabından hamile olduğunu sevenlerine duyurdu, Milli futbolcu bu paylaşımı alıntıladı. Ozan fotoğrafa, "Aşklarım" notunu düştü.

Mart ayında Milli futbolcu Ozan Tufan'la hayatını birleştiren Rojin Tufan, müjedeli haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Kişisel Instagram hesabından Rojin, bebek emojisiyle "Sürpriz" notunu düştü. Yanına da '6 ay' ifadesini ekledi. Ozan Tufan da kendi hesabından aynı paylaşımı yaptı.

Ozan Tufan'ın en renkli paylaşımı! Milli futbolcu baba oluyor

YAKINLARI KUTLADI

Ozan Tufan'ın yakın arkadaşları İrfan Can Kahveci, Peri Ispartalı gibi isimler de Rojin Tufan'ın paylaşımının altına kalp emojisi bıraktı.

Ozan Tufan'ın en renkli paylaşımı! Milli futbolcu baba oluyor
Ozan Tufan güzel haberi verdi! Milli futbolcu baba oluyor

Son Dakika Spor Ozan Tufan güzel haberi verdi! Milli futbolcu baba oluyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Akşam yemeğinde sahte içki içen çifti ölüm ayırdı 19:57 Akşam yemeğinde sahte içki içen çifti ölüm ayırdı Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı 17:14 Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! 16:05 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına 11:17 Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı! Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür! 10:35 Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür!
Advertisement